Vířivka s příslušenstvím

Mít svou vlastní vířivku je opravdu příjemná, luxusní a originální záležitost. Ještě větším luxusem však je, pokud má vířivka kvalitní vybavení navíc. Není to snad skvělé, mít vířivku s LCD televizí, MP3 přehrávačem či LED podsvícením? Ano, i toto nadstandardní vybavení vaše vířivka může mít.

Vířivá vana je skvělým pomocníkem k relaxaci a uvolnění. Poskytuje člověku masáž i odpočinek. Vířivka je zpravidla vybavena komfortní spa-pozicí pro masáž celého těla, včetně sekčních terapií pro zádové svalstvo, chodidlové vodní terapie a komplexní hydromasáží zádového svalstva. Může mít však i jedinečné vlastnosti.

Vířivka s příslušenstvím

Relaxace ve vodě a sledování oblíbeného filmu poskytne vířivka s výsuvnou LCD obrazovkou (a DVD přehrávačem). Bude to skutečný požitek pro vaše tělo i smysly. Pokud jste spíše snílek, co rád relaxuje se zavřenýma očima a uklidňující hudbou, jistě oceníte vestavěný MP3 přehrávač, díky kterému si vychutnáte opravdu nevšední zážitky. Ještě výraznější zážitek z hudebního požitku můžete získat využitím subwooferu, který vaše luxusní vířivka může také vlastnit.

Vířivka

Připojit se k vířivce můžete i pomocí USB přípojky. Samozřejmostí je dokonalost ovládacích prvků vířivky, které jsou podsvíceny LED světlem – samozřejmě v souladu s relaxačním SPA programem barevné chronoterapie. Osvětlení LED může být i podvodní či vestavěné ve speciálních tryskách.  Populární jsou v současnosti například tyto vířivky Jacuzzi. Tato funkce vířivé vany pomáhá odstranit napětí. Vaše mysl bude při lázni zcela uvolněná, což podpoří ozdravující účinek vodní terapie. Pro umocnění relaxačního požitku můžete navíc využít i aromaterapii, která okouzlí vaše čichové buňky. Co víc si přát?

S nadstandardně vybavenými vířivkami můžete docílit dokonalého uvolnění celého těla, rozjasnění  vašich smyslů a relaxace, která vás zbaví veškerého stresu i bolesti, komletní nabídku najdete na albixon.cz

1 komentář k Vířivka s příslušenstvím

  1. Vířivka (Jacuzzi) je skvělá věc, ale pokud bydlíte v bytě, loftu, mezonetu a nemáte vířivku na zahradě, doporučuji popřemýšlet při pořizování rovnou i na pojištění domácnosti, nám se podařilo vytopit sebe i sousedy, o škodách raději ani nemluvě. Srovnávačů existuje celá řada, v textu ale uvádím jednoho, se kterým mám alespoň zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *