Windows: Pamět počítače

Mám problém ohledně paměti mého počítače. Mám asi 5 let starý počítač ( Windows Vista..) a asi před 5 měsíci nastal takový problém ,že se “C” (složka Windows)začala nekontrolovaně plnit. Proto sem si stáhl různé Anti-viry ,abych zkontroloval jestli to náhodou něco takového nezpůsobuje. Za celou tuto dobu mi to našlo 2 a to v jiných složkách ,než je Windows… Pak sem zkusil celé “C” i se složkou Windows přeinstalovat u firmy ,která se tímto zabývá a jediné co s tím udělali bylo to ,že z “D” tzv. “vzali” 20GB a “dali” je do “C” ,takže s tím vlastně nic neudělali.. A proto bych se chtěl zeptat co s tím mám udělat? Jestli přeinstalovat celou Vistu ,protože teď Windowsy mají přes 120GB a nedá se to zastavit.. Děkuji moc za odpověd. 🙂

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. Slozka Windows sama o sobe se plni? A neni nahodou jen na oddilu C take ulozoste vsech dat jako dokumentu, obrazku, programu a videi a ty samozrejme zabiraji neco k tomu?

  2. Tak já právě ,kvůli tomuto problému všechny data co stahuji ukládám na oddíl D.. A na oddílu C mám jenom Windows a mám Acer ,takže i ten 😉 Ano sama se plní ,možná sem tomu trochu víc ubral ,ale půl roku to bude určitě. Ani nemůžu najít ,ve které složce se toto děje. Prostě dám vlastnosti Windows složky a má 120 GB a když se dívám na složky uvnitř ,tak to dohromady nemá ani 50 GB..

  3. ono by asi nebylo naškodu vymazat temp c:\users\profil\local setink\temp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *