Windows Live Mail: Chyba serveru 3202

Jak vyřešit chybu synchronizace s programy Outlook Hotmail Connector, Windows Live Mail, případně Windows Live pro Windows Mobile a telefony Nokia.

Problém, jehož řešení zde najdete, se projevuje při synchronizaci touto chybovou hláškou:

Chyba serveru: 3202
Server: ‚http://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx‘
Číslo chyby Windows Live Mail: 0x8DE00005

Objevuje se zpravidla po dokončení aktualizace zpráv a i když samotný error by asi nikomu nevadil, horší je, že průvodním znakem je to, že nelze aktulizovat. Co je příčinou tohoto problému?

Co jde bezpečně, nefunguje v programech

Nedávno hotmail spustil podporu bezpečnějšího přihlašování striktně přes https, kdy vyžaduje bezpečně spojení pro jakékoliv manipulace s emaily a dalšími službami na Live Account. Výhodou toho, když máte zapnuto https je vyšší bezpečnost účtu, nicméně za cenu toho, že přestane fungovat přístup a synchronizace přes jiné programy, jako je Live Mail nebo Outlook Connector.

Jak zjistíte to, jak je váš účet nastaven a změníte toto nastavení?

Přihlašte se na hotmail a jděte na adresu:

https://account.live.com/ManageSSL

Pokud máte potíže se stahováním emailů, je s nejvyšší pravděpodobností zatržena položka „Použít protokol HTTPS automaticky.“ Teď stačí jednoduše překliknout nastavení na možnost „Nepoužívat protokol HTTPS automaticky,“ uložit ho a problém je vyřešen, při dalším pokusu o stažení emailů už budete úspěšní.

Rate this post

1 komentář k Windows Live Mail: Chyba serveru 3202

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *