Pořady TV Prima

Kde najít na internetu nahrané díly seriálů, reality show a dalších pořadů vysílaných na televizi Prima.

Televizní program

Cest ke zjištění, co se právě vysílá je více, nejúplnější přehled co se týká této televize je k nalezení pravděpodobně na jejím oficiálním webu na adrese www.iprima.cz/program, a to včetně programu partnerské stanice Cool.

Nahrané záznamy pořadů

Co vás ale při vašich toulkách internetem bude zřejmě zajímat více je to, jak se v záznamu podívat na kousek seriálu nebo jiného pořadu, který se vám nepodařilo zastihnout ve chvíli, kdy se vysílal.

Právě pro tyto účely je zřízený na filmovém webu Stream speciální kanál věnovaný čistě televizi Prima a jejím pořadům je vyhrazen prostor na adrese prima.stream.cz. Na hlavní stránce je přehled posledních dílů toho, co se vysílalo v nedávné době, pro důkladnější procházení webu pak můžete využít vyhledávacího políčka a nebo procházet boční menu a menu v horní části strany.

Videa si také můžete vložit na vlastní web, stačí zvolit zobrazení ve formě klasického přehledu videí na Streamu (tedy ne primácké upravené zobrazení) a tam pak kliknout na tlačítko Více – a zde najít kód pro vložení na stránku. O tom, jak si vložit video na stránku najdete více v tomto článku.

Mimo tohoto portálu dále existuje řada starších pořadů, které na něm nejsou. Je to třeba Nikdo není dokonalý, nebo Telebazar od Zdeňka Izera, a další, které se vysílali ještě tehdy když na internet nebyly přímo od TV Prima zveřejňovány. Naštěstí, byly amatérsky zachyceny a převedy do digitální podoby v docela velkém množstí a najdete je na YouTube.

Rate this post

5 komentářů k Pořady TV Prima

  1. Dobry den vazena tv prima dozvedel jsem se ze jste jiz pomohly mnoha lidem ve velmi tezkych zivotnich situacich Proto i ja bych privital Vasi pomoc jsme ve velmi zoufale situaci kterou Vam popisi Vse zacalo kdyz si syn poridil auto na splatky a pak prisel o praci Nyni nam hrozi exekuce na jeho podil rod domu Nemame tolik penez na vyplaceni protoze jsme nedavno vyhorely abral jsem si pujcky na opravu Nevime kudy kam jsme zoufaly a stresovani co s nami bude dal me je 50 let dcera chodi na str skolu syn jiz dela a splaci mesicni splatky jiste znate jak to muze dopadnout kdyz ten jeho podil koupi nejaky kseftman Proto Vas prosim moc prosim o radu pomoc proste cokoli by nam mohlo pomoci Prosim ozvete se opravdu jiz nevime co delat predem vam moc DEKUJI TELEFON 734477989

  2. Dobrý den . Chtěl bych Vás požádat o pomoct . Nerad o tom píšu , ale pokud bych mohl poprosit o rozhovor po tel. vše bych Vám řekl . děkuji za odpověd a kontakt na někoho komu to mohu vše zdělit s pozdravem Váš divák Maixner

  3. Dobrý den . Chtěl bych Vás požádat o pomoct . Nerad o tom píšu , ale pokud bych mohl poprosit o rozhovor po tel.607925511 vše bych Vám řekl . děkuji za odpověd a kontakt na někoho komu to mohu vše zdělit s pozdravem Váš divák

  4. dobry den. chi se zeptat kdy zacnete vysilat serial Slunecna? , a jestli ho budete vubec vysilat?
    jestli huó vubec budete vysilat, tak jestli navazete na posledni dil ktery jste vyilali? dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *