Jak si změnit barvu a skin pro Facebook

Návod, jak si upravit Facebook tak, aby barevně odpovídal vašim představám.

Facebookem se neustále šíří různé skupiny a fanouškovské stránky typu „Přidej se a změn si Facebook podle sebe,“ kam člověk přijde, pak se mu objeví, že teď ještě musí rozeslat pozvánky všem svým známým, a pak se mu změní FB k nepoznání. Ovšem – co to? Ani po rozeslání pozvánek naprosto všem se stále nic neděje, a místo toho vám od skupiny chodí neustávající spam! V tomto článku jsme se podívali čistě na fungující řešení, kde se do žádných skupin zaručeně muset přidávat nebudete. Jedná se o dvě rozšíření, z toho jedno pro uživatele Firefoxu a druhé pro Chromisty.

Pimp My Facebook

Toto řešení vám bude vyhovovat, pokud používáte jako svůj prohlížeč Mozillu Firefox. Jedná se o klasický plugin, který si můžete nainstalovat na této adrese. Toto řešení má problémy s chatem, nicméně pokud pro chatování na Facebooku používáte program, nemusí vás to mrzet.

Beautifuly Facebook

Řešení pro uživatele prohlížeče Google Chrome. Jak už z názvu napovídá, nestaví si za cíl nějak zásadněji změnit barevné schéma nebo provozovat vlastní palety, ale spíše „zhezčit“ celý FB. Stáhnout a instalovat ho lze odtud.

Fungování těchto řešení není samozřejmě naprosto univerzální, protože čas od času Facebook prochází naprostou změnou homepage, takže pak musíte počkat, až tvůrci dotyčného programu nebo rozšíření připraví svoje řešení pro novou verzi.

Rate this post

4 komentářů k Jak si změnit barvu a skin pro Facebook

  1. Jak to odinstaluju tu barvu facebooku?? Děkuji

  2. normálně: zakážeš ten plugin

  3. A ako zakážem ten plugin? Ďakujem

  4. v chrome: vpravo nahoře tlačítko s třemi čárkami > rozšíření > pak klik na tlačítko s košem
    firefox: tlačítko firefox > správce doplňků > rozšíření > tlačítko odebrat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *