Seriály online

Jak sledovat přes internet seriály pomocí online přenosu.

Milujete televizní seriály, ale zrovna v televizi nedávají nic dobrého, nebo dle vašeho vkusu?  Utekl vám díl vaší telenovely? Chcete si pustit díl vaší oblíbené detektivky ještě jednou? Chcete se na seriály dívat online bez zpoždění v televizním vysílání a bez stahování? Chcete sledovat seriály v originále bez dabingu, ale zároveň s titulky, kdybyste něčemu nerozuměli?

Pokud vám nevadí dívat se na seriály na monitoru, což by v dnešní době LCD monitorů s kvalitním rozlišením a velkou úhlopříčkou neměl být problém a zároveň počítáte s tím, že seriály na portálech nebudou nahrány v nějaké převratné kvalitě, a jste schopni si seriál vychutnat i přes tento aspekt, zdá se být sledování online seriálů dokonalým řešením pro vás hned z několika důvodů.

Nebudete ztrácet čas reklamou během vysílání, pokud sledujete seriál v televizi v době hlavního vysílacího času, není problém stihnout za díl tři i více reklam. Tím ušetříte plno času, za který byste pomalu stihli další díl.

Když si seriál zamilujete, nebudete muset čekat, až vám odvysílají další díl, jednoduše si ho pustíte sami a hned.

Můžete sledovat starší seriály z vašeho dětství, které se v televizi už nevyskytují a asi hned tak nevyskytnou.

Můžete si svobodně volit na jaké díly, jakého seriálu se kdy podíváte, a když se vám díl nebude líbit, prostě si pustíte další.

Pokud vás možnost online sledování zaujala, seriály můžete najít buďto na webech televizních stanic, ale pokud jsou například starší, nebo zahraniční, nebo prostě jen chcete přehled velkého množství seriálu pohromadě, určitě navštivte tyto webové projekty.

Český: http://www.taxu.cz/

Slovenský: http://itelka.com/serialy/

Serverů toho typu je více, ale tyto dva patří bez pochyby na špičku, věříme, že slovenština vám rovněž nebude činit potíže, proto je druhý doporučený web ve slovenském jazyce. Na těchto stránkách naleznete stovky dílů různých seriálů, které můžete zdarma sledovat, není nutná registraci ani nic podobného.

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.