Jak upravit fotky zdarma online

Nemáte PhotoFiltre, Photoshop, ani jiný grafický program nebo s nimi neumíte  pracovat, ale i přes to chcete mít vtipné efekty zcela zdarma? Zde vám ukážeme, jak na to.

Efekty a mutace fotek nejsou vůbec nic složitého a zvládne to naprosto každý, stačí postupovat podle tohoto návodu. Fotografie můžete využít do svých profilů, nebo prostě pro pobavení vašich přátel. Ukázky obrázků, co takto můžete vytvořit, vidíte níže.

Zde je návod:

1. Navštivte stránku: www.photofunia.com

2. V počítači najděte fotografii, kterou chcete upravit.

3. Vyberte si efekt, který chcete použít. Pomocí efektů, které se zde nachází, si můžete vylepšit fotku, nebo vytvořit animaci. Ale pozor, ne všechny efekty musí k fotce sedět, ale stačí to chvíli zkoušet a hrát si.

4. Po vybrání efektu, se vám zobrazí stránka s velkým tlačítkem: Choose  file

Může jich být i více záleží na vašem výběru efektu. Klikněte a vyberte fotku, kterou jste si pro úpravu určili, nebojte se, fotografii vám to nezmění, narozdíl od grafických programů u vás v Pc.

Vy v podstatě propůjčíte fotografii serveru, tam si ji upravíte a stáhnete si hotový produkt, takže se nebojte experimentovat.

5. U většiny efektů se vám objeví tabulka, kde si vyberete část fotky, kterou chcete pro efekt využít.  Až budete s výběrem pole spokojeni, klikněte na OK. Následně na GO.

6. Nakonec vidíte náhled a možnosti:

Save: Uložit, pokud se vám váš výtvor líbí, jednoduše si jej uložte do Pc.

Share: Můžete váš obrázek rovnou nahrát na FaceBook, Twitter a dalších sociálních sítí.

Send as poscard: Slouží k zaslání, jako pohlednice, ovšem to je už placené, nějak na sebe server vydělávat musí, ostatně ani pošta není zdarma.

Kristýna Jahnová

Ověřte si své znalosti v malém testíku:

[quizmaster quiz=1]
Rate this post

2 komentářů k Jak upravit fotky zdarma online

  1. pomůže mi někdo jak mám upravit fotky z pc do formátu jpg,minimální rozlišení 480*360 do velikosti 0,5 mb.pokud možno v českém jazyce a polopaticky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *