Batoh s USB portem z Gearbest – jaký je?

Batoh s USB portem z Gearbest – jaký je?

Testovali jsme pro vás černý batoh z internetového obchodu Gearbest.com. K čemu se dá využít usb kabel vyvedený ven, jak je odolný a objemný? Přesně na tyto otázky zde přinášíme odpovědi.

Batoh se vyrábí v několika barvách – nám do redakce dorazil na recenzi v černé variantě.

Prostoru je dost, základní organizaci zajišťuje rozdělení na 3 kapsy na zip a dvě síťované kapsy na boku. Ač se to na první pohled nemusí zdát, místa je uvnitř relativně dost. Největší kapsa, která přiléhá k zádům, se dělí na dvě sekce a ještě obsahuje dvě menší kapsy, co se dají využít např. na mobil, peněženku, nebo menší předměty.

Na zádech sedí batoh pohodlně, velikost se dá upravit téměř libovolně, určitě je to jeden z nejpohodlnějších typů, se kterými jsme se zatím setkali.

Na většině materiálů o batohu je hojně propagována možnost nabíjení přes speciální usb slot – pro tyto účely je na boku vytvořen speciální slot, který se dá zevnitř napojit na powerbanku a z druhé strany na mobilní telefon. Estetickou a do určité míry i bezpečnostní funkci tvoří přídavné popruhy, které překrývají kapsy zvějšku a karabina nad největší kapsou. Jejich určitou nevýhodou je ovšem to, že poněkud znesnadňují manipulaci se zipem.

Celkově batoh vypadá celkem dobře, má i základní odolnost proti dešti, nosí se dobře a za aktuální cenu určitě stojí.

Batoh najdete na tomto odkazu: https://www.gearbest.com/backpacks/pp_799062.html?wid=1433363&lkid=15222791

A v těchto dnech navíc probíhá akce Treasure Hunt https://www.gearbest.com/activity-super-treasure-hunt-2018.html?lkid=15222791

1 komentář k Batoh s USB portem z Gearbest – jaký je?

  1. Já tak vylepšený batoh nepotřebuji. Chodím do přírody, abych si od elektroniky a civilizace odpočinul. Mám akorát obyčejný trekingový batoh, který jsem si objednal z https://www.fjallraven-shop.cz/ a dávám si do něj na cesty jen nejnutnější vybavení, které v přírodě potřebuji a nabíječka k notebooku to rozhodně není.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *