Recenze: hodinky Diggro DI10

Recenze: hodinky Diggro DI10

Nedávno nám do redakce dorazily hodinky Watch X z internetového obchodu Gearbest. Jak obstojí tyto sportovní hodinky v našem testu? Podívali jsme se jim na zoubek – a tady je podrobná recenze.

Obsah balení

Hodinky jsou zabaleny v poměrně elegantní krabičce, takže pokud je plánujete dát někomu jako dárek určitě můžete klidně použít originální balení. Rozhodně nevypadá nějak nepřiměřeně levně, kombinace stříbrné a bílé barvy je elegantní a vzbuzuje pozitivní očekávání.

Hodinky fungují i bez propojení k mobilnímu telefonu. Pokud je však je chcete využít naplno, je spárování přes bluetooth nutností – k tomu je, jak je to u podobných zářízení obvyklé, zapotřebí instalace aplikace do telefonu (existuje jak pro iPhone, tak pro mobily s Androidem). V případě těchto hodinek to zajišťuje program Sport+, který umí z hodinek získat informace o počtu zaznamenaných kroků, nastavit budík, dále to, jaké notifikace se mají z mobilu počítat do hodinek – a to je v zásadě vše. Vzhledem k tomu, že hodinky nemají celoplošný displej, ale notifikace probíhají formou pípání nebo blikání ikonky v lcd matrici, více toho ani není potřeba.

Čas zobrazovaný na digitálním displeji se aktualizuje z telefonu, mechanické ručičky se nastavují separátně, a to sice klasicky ručně, pomocí bočního šroubku. Celková konstrukce vypadá opravdu odolně a výrobce udává výdrž na baterii v řádech měsíců a vodotěsnost do 50 metrů. Celkově se nám subjektivně hodinky líbí – vypadají sportovně, možnosti klasických hodinek poměrně smysluplně rozšiřují o “chytré funkce” a hlavně výdrž baterky je někde úplně jinde, než u chytrých náramků a ostatních hodinek určených k propojování s telefony.

Hodinky najdete na tomto odkazu: https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009185572674.html?wid=1433363

A určitě nepřehlédněte aktuální akci Treasure Hunt: https://www.gearbest.com/activity-super-treasure-hunt-2018.html?lkid=15222791

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *