Jak koupit Minecraft

O jedné z nejvíce populárních her současnosti, Minecraftu, jsme se už na těchto stránkách zmiňovali. Tentokrát se podíváme na to, jak si pořídit plnou verzi, a to sice co možná nejlevněji.

Oficiální web

Nejčistší cesta k zakoupení hry Minecraft je přímo z oficiálního webu – minecraft.net, přesněji  přímo zde. Stojí necelých 20 EUR, což je tedy necelých 500 Kč.

Alternativní cesty

Pokud chcete při nákupu hry ušetřit, můžete se poohlédnout po internetu, zda se někde netoulá zapomenutý kód. Ano, v zásadě stačí, když vám někdo, kdo si pořídil plnou verzi, zašle kód na email. Kde ho ale najít?

V českém prostředí se můžete zkusit podívat na web Aukro.cz a tam dát do vyhledávání slovo Minecraft. Nevýhodou nákupu na Aukru je to, že ochrana spotřebitele není až tak silná, takže občas se může stát, že namísto plné verze máte v ruce jen email s nefunkčním kódem za pár stovek.

Další cestou, je podívat se po eshopech, nabízejících ho, zpravidla i s krabicí, na českém internetu. Je jich pomálu, nicméně najít se dají – hledat je můžete zkusit pomocí vyhledávačů Heureka.cz a Zbozi.cz. Díky tomu, že tyto systémy mají systém recenzí obchodů, můžete se předem podívat, jak moc je daný obchod věrohodný a nehrozí tak vysoké riziko, jako při koupi přes Aukro.

Nejlepší ceny jsou pak dostupné na eBay. Pokud jste ještě na eBay nenakupovali, můžete nahlédnout do tohoto článku a pak ještě si zřídit účet na Paypal, který je nezbytností při nákupech na tomto světově největším tržišti. Ceny jsou čtvrtinové až poloviční oproti oficiálnímu webu Minecraftu, a navíc díky ochraně zákazníka ze strany Paypalu, máte zde nejvyšší záruku toho, že vás nikdo nepodvede – kdyby kód nefungoval, jednoduše to nahlásíte na centrále Paypalu a peníze se vám vrátí zpět.

3 komentářů k Jak koupit Minecraft

  1. Stále se zobrazuje,že v tuto chvíli není možné operaci dokončit, tak nevím. Díky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *