Chcete mít vlastní karaoke?

Pokud patřítr k lidem, kteří si občas rádi zazpívají známé hity, nebo pořádáte oslavu a chcete pobavit vaše hosty zábavným karaoke programem, určitě oceníte tento článek, který z vašeho bytu vytvoří mrknutím oka karaoke bar.

Projekt, který vám představíme, je zcela zdarma, nevyžaduje registraci, ani stažení a instalaci nějakého softwaru. Naleznete ho na webové stránce: http://www.karaoketexty.cz/ Jedná se o velice zajímavý rozvíjející se projekt, který využívá hudební videa ze serveru YouTube, ke kterým následně tvůrci a uživatelé vkládají texty.

Texty nejsou ale zdaleka to jediné, co tento projekt nabízí. Můžete tu rovněž najít překlady, přidávat si videa do oblíbených, stát se fanoušky interpretů, nebo skupin, soutěž o zajímavé hodnotné ceny a mnoho dalšího.

Pokud vám v databázi někdo chybí, stačí si o jeho přidání jednoduše zažádat v rubrice požadavky a pak si jen počkat, než bude požadavek zpracován a vyřízen. Další zábavnou funkcí, kterou je web vybaven, jsou jakési odznáčky, které plní funkci vyznamenání za určitý počet přihlášení, kamarádů, přidaných textů, fotek, videí atd.

Další věcí, kterou možná někteří z vás ocení je možnost se přímo podílet na vývoji projektu, přidáváním informací o interpretech, přidáváním videí a fotografií, nebo psaním a překládáním textů do českého a slovenského jazyka.  Za všechny tyto úkony získáte bodové hodnocení, které můžete sledovat a porovnávat v žebříčku s ostatními uživateli.

Jednou z posledních novinek webu bylo vytvoření karaoke editoru, ve kterém můžete sjíždět písně podobně, jako na webu, vytvářet pohodlně nové karaoke texty a obsahuje rovněž možnost úpravy tagů ID3v1 a ID3v2.

Takže co dodat? Užívejte si tento projekt z plných plic.

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *