Internet v Praze s nulovými pořizovacími náklady

Co se týče internetu, jedno z nejlepších pokrytí Prahy má společnost Airwaynet. Potenciální zákazníky láká na několik tarifů pro domácnosti i podnikatele a nulové pořizovací náklady. Ve srovnání s nabídkou jiných poskytovatelů internetu v Praze je to příjemná změna.

Airwaynet působí na trhu od roku 2005, postupně se rozrostl natolik, že aktuálně pokrývá internetem 93,4 % Prahy. Přesto před uzavřením smlouvy vždy ověřuje dostupnost signálu, někdy dokonce vlastním proměřením. Nezařídí internet někomu, kdo bydlí v místě se slabým pokrytím. Spíš se snaží pokrytí rozšiřovat i do oblastí, kde zatím není, ale je po něm poptávka.

Nulové pořizovací náklady

Po ověření dostupnosti přijede technik a provede instalaci. Pro bezdrátový internet Praha je nutné připevnit někam na střechu přijímací jednotku. Obvykle se dává na anténní stožár, komínové těleso atd. V panelovém domě stačí jeden přijímač pro celý dům, pak se totiž internet rozvede kabelem přímo do jednotlivých domácností. Tam je přiveden na Wi-Fi router, pomocí nějž se internet sdílí po celém bytě, a mohou jej tak využívat notebooky, smartphony i tablety. Airwaynet dává svým zákazníkům k nejvyšším tarifům Wi-Fi router zdarma na dobu trvání smlouvy.

internet

Tarif podle potřeb

Nabídku tarifů dělí Airwaynet na dvě velké skupiny – pro domácnosti a firmy. Domácnosti mají na výběr čtyři rychlosti stahování, přičemž nejoblíbenější jsou 20 Mb/s a 30 Mb/s. Firmy si pak volí z garantovaného či agregovaného připojení. Druhá varianta bude vyhovovat spíš menším společnostem a živnostníkům.

Chcete ještě víc ušetřit?

Ceny Airwaynetu jsou férové, přesto svým zákazníkům dává šanci ušetřit ještě více. Za každého nového doporučeného klienta je možné získat dva měsíce připojení úplně zdarma nezávisle na ceně tarifu.

Všechny výše uvedené výhody dělají z Airwaynetu jednoho z předních poskytovatelů internetového připojení po Praze. Chcete-li se dozvědět více, hledejte informace přímo na www.airwaynet.cz.

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. mám zajem o váší nabýdku děkuji

  2. mám zajem o váší nabýdku děkuji jaka je cena a podmínky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *