Jak nakupovat na internetu

Jak nakupovat na internetu. Jak vybrat kvalitní obchod a dostat zboží včas. Tipy a triky pro nakupování na internetu. Jak ušetřit.

Tip č. 1:

Nakupujte v ověřených obchodech, ve kterém máte jistotu dodání kvalitního zboží za vaše peníze!

Tip č. 2: Srovnávejte zboží a ceny

Před každým nákupem zkuste najít orientační ceny, za které můžete zboží najít. Pozor však na malé neznámé prodejce, kteří často nepravdivě uvádějí stavy zboží na skladě a pak musíte čekat za malou úsporu i několik týdnů, než zboží dostanete.

Tip č.3: Plaťte předem

Pokud si vyberete ověřený internetový obchod (viz tip č.1), nemusíte se dnes už obávat žádných rizik a využít nákupu přes vaši platební kartu (VISA a pod.), nebo platební systém typu PayPal, PaySec nebo mPlatby. Ušetříte tak za dobírku, kde je poštovné vždy dražší než při platbě předem a dostanete zboží rychleji.

NakupniCentrum.cz

Tip č. 4: Využívejte svá práva

Věděli jste například, že máte ze zákona právo vrátit do 14 dnů jakékoliv zboží zakoupené na internetu? Čtěte obchodní podmínky, nezapomíejte na povinnosti obchodníků, jako je poskytování záruky nebo zmíněná možnost vrácení zboží bez důvodu zpět.

Takže, teď když už víte o nakupování všechno, není na co čekat a vyrazit do webových hlubin a srovnávat, vybírat a nakupovat. Nezapoměňte si také přečíst článek na našem webu, který popisuje všechny způsoby placení na internetu (Najdete ho dole, v oddílu Čtěte také).

Rate this post

1 komentář k Jak nakupovat na internetu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *