Jak posílat fotky na Facebook emailem

Jak zveřejňovat fotografie na Facebooku pomocí emailu z mobilu nebo jiného zařízení.

Pro smartphony s Androidem, Windows Mobile, Blackberry nebo iPhone je kdispozici oficiální aplikace od Facebooku, která si poradí nejen se sledováním všech novinek, událostí a fotek, ale i s odesíláním obrázků na zeď. Ne všechny telefony co mají Symbian nebo jiný systém však mají také plnohodnotnou aplikaci, co tohle všechno zvládne a tak pokud je máte, jste často jen odkázání na upravenou webovou verzi – ořezanou na m.facebook.com, trochu bohatší na x.facebook.com, kde ale poslat fotky zatím nejde.

Posílání fotek emailem

Protože poslat email se dá dneska z kde čeho, jak ve formě MMS nebo přes mobilní verzi seznamu z m.seznam.cz, stačí nám už jen zjistit, kam ho vlastně poslat. K tomu je potřeba zajít na klasický počítačový Facebook do jeho plné verze.

Zajděte do volby FotkyNahrát fotky a zde nahoře přepněte z klasického nahrávacího rozhraní na záložku Mobilní fotky. Právě před sebou vidíte tajný email, může to být něco ve formátu nejakykod123neco@m.facebook.com.

Na tuto adresu  stačí odkudkoliv poslat email, a vloží se z něj fotografie na váš profil. Tuto adresu si opište, případně si jí můžete poslat na váš email, ze kterého hodláte v budoucnu obrázky posílat. V případě, že by byla vyzrazena, na stejné stránce si ji také můžete změnit.

Rate this post

4 komentářů k Jak posílat fotky na Facebook emailem

  1. Nejdou mi posilat fotky mobilniho facebokku e-meilem

  2. Nejdou mi z e-meilu posílat fotky na facebook.

  3. Mám pocit že už tuhle možnost bohužel bez náhrady zrušili, už jde nahrávat jen přímo přes mobil

  4. Nejde mi nahrát fotka z emailu na fb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *