Jak si užít stahování a nahrávání souborů zdarma

Patříte-li mezi aktivní uživatele internetu, jistě mezi vaše koníčky patří i online sledování filmů. Čas od času si také chcete stáhnout nový seriál, který ještě v ČR nedávají, toužíte mít počítač plný kvalitní hudby, nebo naopak potřebujete někam uložit velké soubory a sdílet je s kamarády či kolegy v práci. Za takové služby se v rámci českého internetu až doposud draze platilo…

Nová služba je zcela zdarma!

Už vás nebaví dlouze stahovat z Uloz.to, protože to děláte jen občas a nevyplatí se vám placený tarif? Nechcete ani utrácet za data na Sdilej.cz? Datoid.cz se vám zase jeví nepřehledný a opět relativně drahý? Možná je dnes váš nelepší den. Měli byste vědět, že byl spuštěn portál xShare.cz, který je zcela zdarma! Ne, není to vtip! Pokud se na portálu zaregistrujete (stačí vyplnit základní údaje, zvolit si přezdívku a uvést e-mailový kontakt), získáte zcela bezplatně neomezený přístup ke všem uloženým souborům. O oblibě xShare.cz hovoří čísla – již nyní jsou na něm nahrány tisíce souborů a nové přibývají bleskovou rychlostí. Najdete zde nové i starší filmy či seriály a další zajímavé soubory. Portál se dá využít i ke sdílení fotografií z dovolené, jako úložiště méně potřebných dat z vašeho pc apod.

xshare

Sledování online není problém!

Portál xShare.cz je specifický tím, že kromě neomezeného stahování umožňuje i sledování filmů online. Každého registrovaného uživatele potěší značka u náhledu videa (modrá znamená HD Ready, a červená je Full HD). Na video stačí jen kliknout, okamžitě se spustí.

Bohatý výběr podle několika kritérií

Soubory vyhledáte podle názvu i typu. Na xShare.cz se nachází videa, audio nahrávky i další dokumenty. Třídit je lze podle počtu stažení, data, velikosti a hodnocení.

A nejlepší zpráva na konec. Pokud disponujete kvalitním připojením k internetu, dosáhnete na xShare rychlosti stahování až 2000 Mbit/s!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *