Největší internetové aukce

Největší české internetové aukce. Jak nakupovat a prodávat v online aukcích. Jak vyhledávat zboží v aukcích.

Jak fungují internetové aukce

Aukce online jsou dalším způsobem, jak nabídnout nebo koupit řady zajímavých věcí, které byste jinak hledali těžko. Pro nákup i prodej je v tomto případě se zaregistrovat a ověřit svůj účet, což u bazarů není vždy potřeba. Vzhledem k tomu, že na aukčních serverech se běžně vyskytují aukce od 1 Kč a podobné akční nabídky, určitě není od věci zaregistrovat se na více aukcích, abyste mohli výhodně nakoupit, kdykoliv nějaký zapomenutý předmět objevíte. Jak vyhledávat na více aukcích a bazarech zároveň vysvětlíme na konci článku.

Aukro.cz

Největší česká aukce online, určitě ze všech nejznámější, s velkou uživatelskou i technickou základnou. Nabídek je zde opravdu hodně, určitě se tu vyplatí prodávat, nakupovat už možná vzhledem k velké navštěvovanosti a vysoké vzájemné konkurenci kupujících o něco méně. Za vystavení předmětů se platí poplatky lišící se podle prodejní ceny, kategorie v níž je předmět nabízen a dalších parametrů.
Aukro.cz

A.cz

Poměrně mladá, ale zato dynamicky rostoucí aukce, spolupracující s internetovým supermarketem Eva.cz. Od ostatních aukcí se odlišuje především tím, že za vystavení předmětu se v ní neplatí žádné poplatky.
Aukce A.cz

Ebum.cz

Na této aukci se vyskytují častěji než na ostatních vyskytují různé sběratelské předměty, starožitnosti a podobný
sortiment, najdete tu ovšem nabídky spadající do veškerého možného nabízeného sortimentu, obdobně jako v jiných aukcích.

iKup.cz

Zavedená aukce, která má 130 000 uživatelů, dá se tu najít opravdu hodně nabízených věcí. Stejně jako Aukro
disponuje i verzí webu upravenou pro prohlížení na mobilních telefonech a kapesních počítačích.

Ebay

Na závěr nemůžeme nezmínit největší světovou aukci Ebay, přes kterou můžete nakupovat a prodávat po celém světě. Českou verzi Ebay najdete na adrese cz.ebay.com.

Jak vyhledávat v aukcích

Protože procházet všechny výše uvedené aukční servery a kontrolovat nabídky na každém z těchto webů zvlášť je
náročné a zdlouhavé, určitě se vám bude hodit speciální vyhledávač, který umí hledat na všech českých aukcích,
které jsou popsány výše v seznamu. Tento vyhledávač se nachází na adrese www.Hledej-Aukce.cz, vyzkoušet si ho můžete přímo zde pomocí tohoto vyhledávacího políčka:

Rate this post

1 komentář k Největší internetové aukce

  1. Pingback: Žádný učený z nebe nespadl | Sliny.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *