Seznamky na internetu

Seznamky s fotem, seznamky bez registrace, sex seznamky, erotické seznamky. Jak funguje seznamování přes internet, největší české internetové seznamky.

Dnes pronikneme do končin roztodivných stránek, na nichž se vyskytují jakési možnosti poznat nové lidi, zejména pak opačného pohlaví, koukneme se na to, jestli opravdu seznamování přes internet funguje a také to, jestli jak poznat pravého člověka od počítačově generovaného spamu.

Spam a podvody v internetových krajích

Ano, každá dobrá myšlenka dojde zneužití, v prostředí internetu to platí dvojnásob a kde není ostrá regulace, tam nastupuje porno a warez v rafinovaných převlecích. Takže jak je to vlastně možné, že i na takových poklidných stránkách jako jsou internetové seznamky je radno být ostražitým a nevěřit jen tak všemu nebo jen máločemu?

Ach, ta internetová láska nebeská

V první řadě, je tu ta zatracená anonymita. Prostě, kdokoliv může, když to nějak obstojně formuluje, může si napsat prostě naprosto v pohodě úplně cokoliv. A tu je výzva pro obezřetné čtenáře naší malé poradny: nenech se nachytat, neodepisuj těm všem maskovaným prostitutkám a jiné havěti, neposílej placené sms na fiktivní kontakty s kdesi sebranou fotkou a vůbec prostě použvej jednu podstatnou věc, a to sice svou hlavu! Ovšem, pokud nevěříte a přece jen se chcete podívat, co že to je za inzeráty na těch seznamkách a ostatních web jim podobných, prosím zde servírujeme několik odkazů vedoucích za těmito soupisy inzerátů všech těch více i méně bezpečných existencí.

  • seznamka.cz
  • rande.cz
  • libimseti.cz
  • lide.cz
Rate this post

6 komentářů k Seznamky na internetu

  1. Aktuálni zkušenost, dávejte si pozor, Vojak z Afganistanu, pan Frank Miller. Láska jako trám az do doby pred odletem do Prahy, Kdy mi posila kufry prepravni spolecnosti a volaji mi z Malaisie, ze je treba zaplatit 600 eur clo. Mam i kopie stranky prepravni spolecnosti. Od te doby, co jsem řekla, ze ne poslu, je z něj jiny clovek. Je jeste na Evropske seznamce- ID profilu: 10589. Pokud Vam bude povedomy, kontaktujte mne. P.

  2. Narazila jsem na docela dobrý nový web, kde se po registraci zdarma můžete začít bez problémů seznamovat http://www.azchat.com. Zadat inzerát i odpovídat. Přes seznamku si seženete nejen chlapa, ženskou, ale i kámoše na sport, nebo kámošku jen pokec. Vše zadarmo. Neplatí se za registraci, ani za pozdější užívání jako na většině seznamek na netu. Je jasný, že se s kámošem nebo vážným partnerem musíte potkat naživo, ale na týhle seznamce si přes filtr vyberete toho, kdo by vám mohl vyhovovat.   

  3. Zajímavé recenze seznamek najdete například na webu iseznameni.cz, můžete tak porovnat seznamky a vybrat tu nejlepší.

  4. Jo škoda, že Lide.cz už nejsou to co bývali. FB to pohřbil.

  5. Seznamky na internetu jsou dnes běžným prostředkem, jak najít potenciálního partnera. Ale jako každá jiná forma seznámení, i seznamky mají svá pro a proti. Je důležité být opatrný a věnovat pozornost bezpečnosti a důvěryhodnosti stránek. Já jsem zatím seznamku nikdy nezkoušela, ale na internetu často píší lidé, jak se nechali napálit. Já jsem nedávno podstoupila zde labioplastiku, a teď jsem spokojená se svým přítelem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *