iPhone: aplikace, které musíte mít

Jedna zábavná aplikace a dvě hry, které by měly být v každém iPhonu.

FreeSong

Nejedná se o žádný stahovací manažer písní, jak by se vám mohlo z názvu jevit, nýbrž o velice povedenou aplikaci, která vám umožní stát se skladatelem relaxační hudby rychle a snadno. Sezením u této aplikace se z vás pravděpodobně Mozart nestane, ale opravdu se u ní skvěle uvolníte a odreaguje. Už při zapnutí na vás začne působit příjemná atmosféra, jelikož se vám zobrazí pohled na písečnou pláž s 11 kamínky, které jsou samozřejmě hrací. Mimo těchto kláves můžete využívat nejrůznější zvuky do pozadí, samozřejmostí je nastavení hlasitosti každého zvuku či melodie zvlášť. Mezi zvuky najdete přírodní živly a další přírodní symfonie, ale rovněž zde natrefíte na zvuky města nebo didjeridoo.

Game Box

Anglicky mluvícím čtenáři se už nejspíše z názvu dovtípily, o co půjde, jedná se o tzv. krabici her.  Mezi hrami najdete například Dámu, Solitér, Pexeso, skládačky, něco na způsob piškvorků, Reversi, něco na styl Rubikovy kostky a podobné hrátky. Pokud patříte mezi náruživé hráče, které jedna hra po čase omrzí, pokládáme tyto a další herní sestavy za ideální řešení. Mimo to v tomto případě se jedná opravdu o velice staré hry, které jsou prostě klasika – jediné co nám v této sestavě trochu schází, jsou šachy.

Fruit Ninja

Na závěr tohoto článku jsme si pro vás zvolili jednu opravdu návykovou zábavu, u které se nemusí zrovna moc přemýšlet a jde spíše o reflexy. Věřte, že se vám stane oddaným partnerem v čekárně a stejně tak a nudné přednášce, jen musíte držet své herní cítění a ztotožňování na uzdě. Jak už jsme zmínili, hra je jednoduchá, hledíte na stěnu, před kterou vám přelétává ovoce a bomby (jde o nastavení, v plné verzi lze bomby vynechat), vaším úkolem coby Ninji je přejet prstem přes ovoce, tím ho rozseknout a vyhýbat se bombám. Že to zní jednoduše? Zkuste a uvidíte.

Kristýna Jahnová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *