Mobilní hodinky: recenze

Chcete si koupit nový mobil a zaujal vás nový trend mobilních hodinek? Naše redakce pro vás jedny otestovala a nyní vám přinášíme pro a proti této vymoženosti.

Cena

Do začátku je dobré říci, že tyto hodinky se pohybují v cenové relaci od 3000 Kč.

Proč je zakoupit

 • Stále hledáte mobil? S těmito mobilo-hodinkami už nehrozí, jelikož je máte vždy na vašem zápěstí.
 • Má totožné funkce, jako klasický telefon: fotoaparát, kameru, hry, kalendář, možnosti internetu, organizér, blok,bluetooth, stopky, budík, kalkulačku, převodník jednotek, světové časy, výpočet BMI a mnohé další.
 • Dotykový display s okrajovými tlačítky zajišťující pohodlné ovládání.
 • Paměťová karta s velikostí až 2Gb.
 • Elegantní design a originalita.
 • Náhradní baterie, sluchátko pro komunikaci pomocí bluetooth a další doplňky.

Na co si dát pozor

 • Tento trend nedoporučujeme lidem  s hubenou rukou, jelikož hodinky nejsou zrovna nejmenšího rozměru a na malé ruce nesedí a působí mohutně.
 • Někomu nemusí vyhovovat dotykové ovládání, obzvláště na psaní sms zpráv a podobné aktivity je zde opravdu stísněné prostředí.
 • Tyto hodinky sice obsahují fotoaparát a mp3 přehrávač, ale kvalita není rozhodně taková, jako u jiných mobilních telefonů s nižší cenou.
 • V úvahu musíte vzít i to, že když hodinky nosíte na pravé ruce, může vám ovládání levou dělat problémy. Když naopak na levé ruce může to být nezvyk a můžete si je sebemenším nárazem poškodit.

Brát či nebrat?

Podtrženo sečteno mobilní hodinky doporučujeme podnikatelům a lidem co rádi experimentují, pro ty jsou hodinky dělané, pokud mezi ně patříte, možná vás zaujme některý z jejich typů třeba v tomto eshopu.

Jestli ovšem nutně nepotřebujete mít volné ruce a jste spíše typ uživatelů, který ocení aplikace, nebo máte raději tradičnější zařízení, která se strkají do kapsy, zůstaňte raději u klasického mobilního telefonu.

Kristýna Jahnová

Rate this post

2 komentářů k Mobilní hodinky: recenze

 1. Zdravíčko, za sebe bych jednoznačně doporučila http://www.watch-shop.sk/. Jedná se o jeden z mých nejoblíbenějších obchodů s hodinkami a věřím, že si zde vybere naprosto každý. Obzvláště co se značky Citizen týká. Za sebe vřele doporučuji a přeji krásný den.

 2. Ahoj,

  já jsem zas nedávno objevil e-shop: http://www.shark-watch.cz a objednal jsem si model Saw Shark v stříbrno/zlaté barvě. Hodinky prostě bomba – na ruce vypadají ještě lépe než na fotografii, takže mohu vřele doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *