5 tipů, jak zvládnout nakupování s přítelkyní

5 tipů, jak zvládnout nakupování s přítelkyní

Má vaše přítelkyně náladu na nakupování? Chybí jí v šatníku podstatné kousky, nebo jenom touží udělat radost vám? Obcházení jednoho obchodu vedle druhého není zrovna oblíbená činnost mužů, ovšem je pravdou, že se to dá hravě zvládnout, když víte, co udělat či jak k tomu přistupovat. Že to nevíte? Prozradíme vám to!

Nakupujte po částech

Ze všeho nejdříve si zodpovězte otázku, jestli raději obětujete dvě hodiny dva týdny po sobě, nebo se raději do obchodů vrhnete v jeden den na delší čas. Co je pro vás přijatelnější? Zatímco hrstka mužů svolí k druhé zmíněné alternativě, většina si rozdělí nakupování do několika částí doufajíc, že se příště nebude chtít partnerce vycházet z domu.

Když se rozhodnete pánské košile nebo dámské oblečení nakupovat po částech, zbyde vám během dne čas i na odpolední pivko s přáteli. A to může být vaše motivace, kterou uvidíte před očima, když budete pár hodin obcházet se svou drahou polovičkou butiky různých značek.

Je to čas strávený společně, nezapomínejte na to

Je něco jiného, když originální dárky nakupujete pro partnerku v době, kdy s vámi není. A je něco jiného, když společně s ní obcházíte jeden krámek za druhým. A i když se vám to zdá jako nejvíce otravná činnost, jaká na světě existuje, stále pamatujte na jednu věc – je to společně strávený čas.

Čili pokud vás jednoho dne partnerka osočí s tím, že neděláte prakticky nic společně, můžete vyrukovat právě s nakupováním. Navíc můžete zmínit, že tato činnost byla tou, kterou vybrala sama. Kdyby bylo na vás, pravděpodobně do obchodního centra nemíříte.

Na cestu se pořádně připravte

I když je obchodní centrum plné restaurací a fastfoodů, když se partnerka zabere do nakupování, pravděpodobně na jídlo nebude tolik času (možná až na konci). Jenže v žaludku vám může začít kručet daleko dříve, a tak se vybavte pořádnou svačinkou i dobrým pitím. Při půlhodinovém sezení v kabince se vám to bude hodit.

Výbava na cestu ostatně znamená také to, abyste si do svého mobilního telefonu postahovali nejrůznější hry nebo abyste si vzali čtečku knih, se kterou budete trávit volné chvíle, kdy se partnerka bude převlékat v kabince. Nebo si domluvte přítele na telefonu, se kterým si budete dopisovat vždy, když nebudete muset držet tuny módních kousků v rukou.

Moc ti to sluší, vždycky

Když se pustíte do nakupování s přítelkyní, pravděpodobně si přejete jediné, a sice aby den byl co nejdříve u konce. Jenže jak to udělat, ptáte se? Jednoduše – všechno, co si žena zkouší, jí schvalujte. I když si tím možná zaděláváte na budoucí průšvih, kdy vás osočí z toho, co jste to ale vybrali tehdy v tom krámě v té kabince, bude to lepší, než kdybyste v obchodním domě strávili o dvě hodiny déle. Nebo jste snad jiného názoru?

Aby neustálé přitakávání nepřišlo partnerce divné, sem tam jí něco zkritizujte. Teda, pokud se vám to opravdu nebude líbit.

Trpělivost růže (nebo spokojenost ženy) přináší

Základem každého úspěchu v životě je trpělivost a vytrvalost. A to platí, nejen po pracovní stránce, ale také po té osobní. Ať už se snažíte partnerku přemluvit k dlouhé dovolené u moře nebo jste s ní v takzvaném nákupním kole, pamatujte, že musíte vytrvat. A když k trpělivosti přidáte ještě trochu ohleduplnosti, i z této nepříjemné činnosti vyjdete jako vítěz!

Pokud budete mít opravdu zdravý přístup, se kterým budete k nakupování s partnerkou přistupovat, opravdu to ocení a váš vztah se bude ubírat tím správným směrem. Bude zdravý, láskyplný a ostatně budete mít takzvaně nabito. Když budete chtít jít s kamarády na sportovní utkání, jistě nebude mít partnerka nic proti, i když v ten den jste měli původně naplánovanou večeři s jejími rodiči.

Foto: Unsplash.com

Rate this post

2 komentářů k 5 tipů, jak zvládnout nakupování s přítelkyní

  1. My máme s přítelkyní dohodu. Já nenakupuji s ní, ona nenakupuje se mnou. Už vidím, jak se tváří, když by se mnou jezdila po stavebninách a vybírala komín na stavbu. 🙂 Takže ona mě taky netahá po obchodech. Na tohle máme oba vlastní kamarády a známé. 😀 A když chci já nějaké oblečení, tak si to stejně většinou objednám z internetu, nebo si od ní nechám něco koupit. 🙂 Nejsem v tomhle nějak náročný. 🙂

  2. Souhlasím s tebou, bratře! Já, když si jdu kupovat EC motory Bühler, tak ji s sebou taky do elektro potřeb netahám. 😉 A ona mě s sebou zase netahá, když si jde nakupovat blůzy a kosmetiku. 🙂 Jediné, co chodíme nakupovat spolu, je jídlo, protože oba máme trochu jiný vkus. Ona je spíš na zdravou stranu a já si radši v obchodě koupím bůček. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.