Elektricky nastavitelný stůl poskytuje maximální pohodlí nejen při práci

Elektricky nastavitelný stůl poskytuje maximální pohodlí nejen při práci

Statistiky ukazují, že až 37 % Čechů tráví svou pracovní dobu sezením u počítače. Drtivá většina z nás si pak během sezení vytváří špatné návyky, díky kterým dostává zabrat nejen naše páteř, ale také šlachy v rukách a sedací svaly. Tyto problémy se však naštěstí dají redukovat zvolením správné výšky stolu, a právě k tomu vám pomůže nastavitelný stůl. Pojďte se s námi podívat na jeho hlavní výhody.

Nastavte se do správné polohy

Správná výška stolu by měla být taková, aby vaše předloktí s nadloktím svíraly při sezení s položenými lokty pravý úhel. V průměru se správná výška stolu pohybuje okolo 70-72 cm nad podlahou, ne vždy je ji však možné dodržet. Praktický nastavitelný stůl je výborným řešením pro všechny, kteří u práce potřebují větší variabilitu.

Stůl lze zvednout do takové výšky, že je možné u něj i stát. To se hodí například u umělců, kteří si při tvorbě svého díla chtějí vytvořit jiný náhled nebo u architektů, jež tvorbou svého projektu tráví spoustu času a na chůzi nemají prostor. Skvělou volbou je však i do běžné kanceláře, kdy si pod něj můžete pořídit například chodící pás nebo kancelářský rotoped a během práce alespoň trošku sportovat.

Maximální personalizace

U stolu však samozřejmě nejde pouze o výšku. Nezbytné jsou jeho praktické vlastnosti, jako je šířka, síla desky nebo různé doplňkové příslušenství. I v tomto směru vám nastavitelný stůl vychází maximálně vstříc. Šířku i sílu desky si můžete nechat vyrobit na míru a zároveň můžete stůl také obohatit o kolečka pro lepší mobilitu nebo například o držák monitoru, s nímž dosáhnete maximálního pohodlí.

Stoly jsou navíc vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, jež u nejvyšších modelů umožňují zatížení až 125 kg. Položit si tak na něj můžete vše a rozhodně se nemusíte bát, že jej přetížíte. Polohovatelný stůl je zkrátka vynikající volbou do všech sedavých zaměstnání.

Zdroj obrázku: Andrey_Popov / Shutterstock.com

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *