HypoGo – recenze, diskuze, zkušenosti

HypoGo – recenze, diskuze, zkušenosti

S manželem jsme se rozhodli pro koupi nového domu a hledali banku, která nám poskytne nejvýhodnější hypotéku. Od známých jsme dostali tip na online srovnávač HypoGo, který vám zdarma a zcela nezávazně srovná nabídky všech bank na českém trhu. Protože jsme nemohli sehnat kvalitní finanční poradkyni, která by nám s výběrem hypotéky pomohla, rozhodli jsme se srovnávač vyzkoušet. Jaké máme s HypoGo zkušenosti? Přečtěte si recenzi, kde se dozvíte více.

HypoGo

Co je to srovnávač HypoGo a jak funguje?

HypoGo je online srovnávač, který vám pomůže porovnat nabídky všech hypotečních bank na českém trhu. Kalkulátor HypoGo je zcela zdarma a bez poplatků. Pouze stačí vyplnit všechna kritéria do kalkulace hypotečního úvěru a ozve se vám specialista, se kterým si upřesníte vaše požadavky a možnosti. Na základě toho vám vypracuje nabídku na míru.

Službu jsme využili pro srovnání hypoték a líbilo se nám zejména to, že specialista nám byl po celou dobu získání hypotéky “po boku” a pomáhal nám se všemi dokumenty. Provedl nás celým procesem a pomohl získat nejvýhodnější úrokovou sazbu. Pokud byste se však rozhodli, že o realizaci hypotečního úvěru zájem nemáte, není to žádný problém a nic nemusíte platit. Služba je zcela nezávazná.

Co srovnávač dokáže porovnat?

Porovnávač HypoGo porovná nabídky všech hypotečních bank na českém trhu.

 • Hypoteční banka
 • Moneta Money Bank
 • Oberbank
 • Česká spořitelna
 • Stavební spořitelna České spořitelny
 • mBank
 • UniCredit Bank
 • Komerční banka

Co si můžete nechat spočítat?

Služba HypoGo vám porovná hypoteční úvěr, refinancování, americkou hypotéku, ale také investiční příležitosti a životní pojištění.

HypoGo

Jak postupovat pro nejvýhodnější hypotéku?

Na webových stránkách HypoGo vyberte, jakou nabídku chcete srovnat (hypoteční úvěr, refinancování nebo americkou hypotéku).

HypoGo

Vyplňte údaje na kalkulačce a klikněte na zelené tlačítko Chci nabídky bank.

HypoGo

Rozbalí se vám formulář, kde zadáte své osobní a kontaktní údaje.

HypoGo

A opět kliknete na zelené tlačítko Chci nabídky zdarma a nezávazně.

HypoGo

Následně vás bude kontaktovat specialista, který vám pomůže vybrat tu nejvýhodnější nabídku.

Podobným způsobem můžete postupovat také u investic a životního pojištění.

Pokud si nevíte rady s vyplněním formulářů, můžete vyplnit krátký formulář Rychlý kontakt a specialista vám co nejdříve zavolá.

HypoGo

Průvodce

Na službě HypoGo nás zaujal tzv. Průvodce, kde se dozvíte více informací o samotné službě, informace o hypotékách i novinky z hypotečního trhu. Budete tak neustále v obraze. Novinky ze světa financí si můžete navíc nechat zasílat na e-mail. Odběr jsme si také zřídili a musíme pochválit, že nás HypoGo nespamuje, ale zasílá nám opravdu zajímavé informace ze světa financí.

Na webových stránkách HypoGo navíc naleznete Srovnávač poskytovatelů, kde lze rychle a snadno porovnat hodnocení jednotlivých bank a jejich tržní sazby. Ve srovnávači můžete rovnou o hypotéku také požádat.

HypoGo

Srovnávač HypoGo

Výhody HypoGo

Se službami HypoGo jsme byli spokojeni. Pomohli nám najít hypotéku s výhodnou úrokovou sazbou, a to poměrně rychle. Díky tomu jsme ušetřili spoustu času, který bychom strávili hledáním výhodné nabídky. Na službě nejvíce oceňujeme podporu specialisty, který nám se vším ochotně poradil.

Proč vyzkoušet HypoGo

 • Zcela nezávazný srovnávač
 • Získáte nejnižší sazbu v ČR
 • Ušetříte čas hledáním výhodné nabídky
 • HypoGo má více než 500 poboček po celé ČR
 • HypoGo propojuje více než 200 poradců

HyppoGo

Doporučení závěrem

Službu HypoGo bychom doporučili všem, kdo hledají nejvýhodnější hypotéku a potřebují s výběrem odborně pomoci. Ačkoliv se jedná o online srovnávač, jeho výhodou je, že vám je po ruce specialista, který vás provede celým procesem výběru hypotéky a případně i samotným sjednáním. Máte se tedy tak o koho opřít a s kým se poradit. Navíc získáte nejvýhodnější sazbu na trhu a spousty cenných informací o světě financí. To vše zdarma a nezávazně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *