Instalatér nonstop

Instalatér nonstop

Jen si představte, pátek, večer jste přišli z prací a chcete jít venčit psa. Najednou se před vašima nohama objeví se hromada vody. Podíváte se do koupelny a je to vono , praskl,  bojler a jste doma jako na pláži v chorvatsku, jen že asi sousedé budou to moc mi rádi. V takový okamžik hlavě, hlavní je nepropadat panice. Jíž máme pro vás řešení, stačí zavolat instalatéra nonstop a problém bude vyřešen v den volání. Instalatér nonstop pracuje ve svátcích, vikendy, 7 dnů v týdnu a 24 hodin denně. Jsme tu pro vás nonstop. Někomu se zdá že nonstop pracovat je příliš není reálně, souhlasíme, pokud se jedná o jednu nebo dvě party. Naší 6 part instalatérů nonstop roztřídění podle směn, což na nám umožní nepřetržitý provoz. DIky tomu že máme svůj vlastní sklad na material, bojlery, kotlé, topné soustavy, fitingy atd. ani nepotřebujeme skoro žádný obchod s instalatérskými potřeby. Nicméně, každý z našich instalatéru je vybaven profesionálním nářadí a nejcasteji pouzivanym materialem. Pohotovostní instalatérská služby poskytuje další instalatérské a topenářské služby v Praze a středočeském krají. ČIštění odpadů,  Oprava plastového PPr potrubí, výměnu bojlerů, stoupaček, opravy rozvodů vody.

Záruka na poskytované nami služby je samozřejmostí a to minimálně od 24 měsíců. 

Všichni naši nonstop instalatéři  jsou dobře vyškoleni a mají dlouholeté zkušenosti ve svých oborech, což zaručuje kvalitní služby a dodržování bezpečnostních norem. Jakmile bude váš nouzový problém identifikován a vyřešen, náš tým odborníků vám poskytne úplné podrobnosti a celkový odhad pro naplánování práce ve vhodný čas.

Závažné havárie vody v bytě nebo rodinném domě  i mohou způsobit vedlejší škody, a tedy zvýšit náklady, pokud nebudou včas řešeny. Našim zákazníkům můžeme zaručit spolehlivé instalatérské, topenářské služby. V průběhu let jsme si vybudovali k práci během které můžeme záručit zákazníkovi kvalitu, rychlost a uděláme vše, co je v našich silách jaste zůstaly spokojeni. Naši instalatéři jsou dobře vyškolení, přátelští a pozorní, aby vám pomohli úspěšně dokončit práci. Pokud máte pravděpodobně špatné zkušenosti s jinými instalatérskými firmami, garantujeme vám, že naše firma vám poskytne služby nejvyšší kvality.

Naši instalatéři jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně víkendů a svátků. Rádi vyřešíme jakýkoliv váš instalatérský problém.

Zatímco naší klíčovou prací je řídit nouzové instalatérské projekty, jsme hrdí na naši schopnost řešit všechny druhy instalatérských služeb. 

Máme standardní sazby v závislosti na časech, neustále přezkoumáváme náš proces pro spravedlivý cenový systém, který vám umožní získat ty nejlepší služby za dostupnou cenu. Pro více podrobností nás můžete kontaktovat instalatér nonstop. Záruka, kvalita a rychlost jsou naší konkurenční priority. Neváhejte se a obraťte se na nas.

Vyvinuli jsme systém, který nám umožňuje kontrolovat práci našich instalatérů, zda je vše v pořádku. Všem našim zákazníkům poskytujeme kvalitní práci a pro váš klid nabízíme plnou záruku na naše opravy a material .

Můžete nám zavolat nebo rezervovat online termin. Volejte, rádi vám pomůžeme.

Zabýváme se malými i velkými projekty, jako jsou výměna vodovodní baterie, rekonstrukce koupelen, čištění odpadů, instalace kotlů a ucpané toalety. Ať už potřebujete vyměnit roháček nebo udělat rozvody vody , vždy se je pokusíme co nejdříve vyřešit.

Ano, náš tým instalatérů je dobře vyškolený a má licenci k efektivnímu provádění všech typů instalatérských a topenářských prací. Budeme se těšit na spolupráci

Rate this post

1 komentář k Instalatér nonstop

  1. Zdravím, mám krbová kamna s výměníkem 16Kw 35litrů s vývodem z výměníku v šroubení 5/4′ a budu nahřívat aku nádobu 750l. Barák je pak zapojen s Radiátory. Musím zachovat napojení šroubení 5/4 a Cu 35 pro Bypass a do aku nádoby, nebo mohu snížit na šroubení 1′ a Cu 28? Jak moc mohu tohle ponížit? Díky,…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.