Jak objednat zboží z USA

Tentokrát se podíváme na to, jak se dá zařídit přeposílání při nákupu v obchodech v USA, a jak vůbec v Americe se dá v eshopech a na eBay platit.

Nejprve se podíváme na to, jak nějaký ten produkt ve Spojených státech nalézt. Stejně tak, jako jsou u nás srovnávače cen Zboží.cz a Heureka.cz, najdeme něco podobného i pro americký trh. Jmenovitě se jedná například o tyto stránky:

Tady si můžete najít nejvýhodnější ceny, hodnocení obchodů a výrobků, prostě jedná se o pohodlný nástroj, jak srovnat nabídky a prodejce.

Dále určitě byste neměli minout Amazon, který nabízí široké množství zboží mnoha odvětví od nových po použité a samozřejmě největší světovou aukci eBay. Platba ve většině obchodů se dá realizovat přes PayPal, který si můžete zřídit pomocí české platební karty.

Jak vyřešit dodání

První možností, samozřejmě nejjednodušší, je využít služeb prodejce, který posílá do celého světa (Worldwide). Pokud to není možné, dá se to vyřešit tak, že si necháte všechno poslat na svou virtuální adresu v USA a pak pomocí přeposílací služby zaslat až k vám domů do české kotliny.

Takovou je třeba čechoamerické Shipito –  a zde si zřídit účet pro tzv. individuální zásilky, nemusíte platit žádný poplatek za existenci tohoto úložného boxu, jen za každý balík zaplatíte za přeposlání (+poštovné do ČR). Za každý realizovaný obchod navíc získáte kredity, které pak můžete přeměnit v eshopu se speciálními nabídkami.

Rate this post

1 komentář k Jak objednat zboží z USA

  1. Jestli můžu doporučit jednu stránku, kde se dá dobře nakupovat a dovážet zboží u USA, tak je to určitě tahle 🙂 http://www.shipito.com/id_affiliate=4565

    Několikrát jsem jejich služby využil a jsem nad míru spokojen!! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.