Jak si užít grilování na balkoně, nebo dokonce v interiéru?

Milujete grilování, ale nemáte vlastní zahradu, kde byste si zážitek z dokonale připraveného pečeného masa či zeleniny užívali? Nezoufejte, jelikož grilovat můžete třeba i na balkoně. To vám umožní gril, co nekouří. Unikátní hit letošního léta, díky kterému si může dokonalé pochoutky připravit každý. A to už za 5 minut od umístění, jelikož takto rychlé je jeho zapálení, a to pomocí specielního gelu a díky prostoru, kam umístíte dřevěné uhlí. Jelikož ale gril nevykazuje žádné známky kouře, nemusíte se bát žádného porušování bezpečnostních předpisů. Dokonce s ním můžete grilovat v interiéru, nebo zimních zahradách.
gril

Stoprocentně bezpečný

Je jasné, že k dokonalé přípravě masa jsou třeba vysoké teploty. Těch gril samozřejmě dosáhne, ale díky unikátní konstrukci je tento piknikový gril na svém plášti stále chladný. I během grilování ho lze bez obav přenést na jiné místo, třeba holýma rukama. Samozřejmostí je, že tímto také výrazně přispíváte k bezpečnosti třeba vašich dětí, nebo čtyřnohých miláčků. Dokonce lze ihned po grilování vložit gril do transportní tašky a přenášet ho.

Vliv na bezpečnost má ale i unikátní vnitřní konstrukce. I pokud se gril převrhne, vše horké zůstane uvnitř a tak nehrozí jakékoliv riziko případného požáru. A to, ani když gril omylem převrhnete na povrch, který se může snadno a rychle vznítit.

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Jednoduchá údržba je samozřejmostí

A co dnes patří mezi hlavní negativa spojená s grilováním? Škodlivé saze, nepříjemný kouř, složitá údržba a nutnost důkladného mytí. Ani toho se bát nemusíte. Tyto malé grily na dřevěné uhlí, které jsou na trhu dostupné i v různých velikostech a barevných provedení, jsou na údržbu extrémně jednoduché. Dokonce tak jednoduché, že ho lze mýt i v myčce. A tak ať už si chcete připravit dokonalý nedělní oběd na vašem balkoně, nebo vyrážíte kempovat, či snad na dovolenou pod stan, všude tam se tento unikátní výrobek bude dokonale hodit.

2 komentářů k Jak si užít grilování na balkoně, nebo dokonce v interiéru?

  1. My grilujeme s rodinkou tedy na balkoně, protože zahrádku bohužel nemáme a v blízké době mít zřejmě nebudeme, ale vůbec si nestěžujeme 🙂 Ba naopak, často si zveme domů kamarády, se kterými pak grilujeme – nejradši mám asi domácí hamburgery nebo grilovací klobásy. Občas u nás v létě někdo i přespí, kdy kamarád přivezl spacák z obchodu https://www.naturehikecz.cz/ a zvládnul to přes noc na balkoně 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *