Jak si užít grilování na balkoně, nebo dokonce v interiéru?

Milujete grilování, ale nemáte vlastní zahradu, kde byste si zážitek z dokonale připraveného pečeného masa či zeleniny užívali? Nezoufejte, jelikož grilovat můžete třeba i na balkoně. To vám umožní gril, co nekouří. Unikátní hit letošního léta, díky kterému si může dokonalé pochoutky připravit každý. A to už za 5 minut od umístění, jelikož takto rychlé je jeho zapálení, a to pomocí specielního gelu a díky prostoru, kam umístíte dřevěné uhlí. Jelikož ale gril nevykazuje žádné známky kouře, nemusíte se bát žádného porušování bezpečnostních předpisů. Dokonce s ním můžete grilovat v interiéru, nebo zimních zahradách.
gril

Stoprocentně bezpečný

Je jasné, že k dokonalé přípravě masa jsou třeba vysoké teploty. Těch gril samozřejmě dosáhne, ale díky unikátní konstrukci je tento piknikový gril na svém plášti stále chladný. I během grilování ho lze bez obav přenést na jiné místo, třeba holýma rukama. Samozřejmostí je, že tímto také výrazně přispíváte k bezpečnosti třeba vašich dětí, nebo čtyřnohých miláčků. Dokonce lze ihned po grilování vložit gril do transportní tašky a přenášet ho.

Vliv na bezpečnost má ale i unikátní vnitřní konstrukce. I pokud se gril převrhne, vše horké zůstane uvnitř a tak nehrozí jakékoliv riziko případného požáru. A to, ani když gril omylem převrhnete na povrch, který se může snadno a rychle vznítit.

Jednoduchá údržba je samozřejmostí

A co dnes patří mezi hlavní negativa spojená s grilováním? Škodlivé saze, nepříjemný kouř, složitá údržba a nutnost důkladného mytí. Ani toho se bát nemusíte. Tyto malé grily na dřevěné uhlí, které jsou na trhu dostupné i v různých velikostech a barevných provedení, jsou na údržbu extrémně jednoduché. Dokonce tak jednoduché, že ho lze mýt i v myčce. A tak ať už si chcete připravit dokonalý nedělní oběd na vašem balkoně, nebo vyrážíte kempovat, či snad na dovolenou pod stan, všude tam se tento unikátní výrobek bude dokonale hodit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *