Jak vybrat dílenské skříně

Úvodem nám dovolte dvě zvědavé otázky, prosím. Jste pořádkumilovní? Potrpíte si na kvalitu? Pokud jste si odpověděli v obou případech: „Ano,” můžete směle pokračovat ve čtení, následující řádky vás budou zajímat. Máme totiž pro vás plechové skříně od firmy POLAK CZ s.r.o., která nese jméno svého zakladatele – Petra Poláka. Výroba skříní probíhá v moderním závodě přímo v České republice, a to na automatizovaných výrobních linkách. Má tradici sahající od roku 1991, kdy společnost vznikla. Výrobě dílenského nábytku se začala věnovat o něco později – během roku 1994. Využívá také vlastní vývojové oddělení, které svou činnost zahájilo v roce 2009.

dílenské skříně

Plechová skříň nabídne dostatek úložného prostoru a navíc disponuje nastavitelnou výškou polic. Vybrat si můžete mezi prosklenou nebo plnou variantou, která vyhoví maximálním nárokům na dokonalý přehled o uložených předmětech. A nemusíte mít strach ani o bezpečnost svou, případně dalších osob. Vyrobena je totiž z tvrzeného bezpečnostního skla. Jejich maximální nosnost se pohybuje až do 600 kg. Hodí se k ukládání méně rozměrných předmětů, které jsou zároveň lehčí. Je proto ideálně využitelná například jako skříň na nářadí. Jsou praktické, neboť materiál se vyznačuje vysokou odolností a nezanedbatelná je i jejich estetická funkce. Dodají totiž moderní vzhled všem prostorám.

Kvalitní, funkční a zároveň moderním designem se vyznačující produkty si oblíbilo mnoho zákazníků po celé ČR, ale také v zahraničí. O uspokojení poptávky se stará síť obchodních partnerů. Oblibě se není co divit, máte totiž na výběr z nejširšího sortimentu dílenského nábytku u nás. A všechny součásti jsou vzájemně kompatibilní, lze si s nimi tak vybavit veškeré dílny i provozy.

V případě, že by vám námi nabízená škála možností přece jen nestačila, umíme vašim požadavkům vyhovět a nabízíme také možnost zakázkové výroby podle specifických nároků na barevnost, rozměry atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *