Tip: Brusky na nehty

Za krásnými a upravenými nehty už dnes není nutné složitě vyrážet do nehtového studia. Zvládnete to s trochou zručnosti i sama. Ale nikdy není na škodu si činnost poněkud usnadnit. Zdlouhavá práce s pilníkem vás prostě nebaví? Pořiďte si speciální brusku na nehty. Umožní vám tvarovat nehty vlastní i umělé. Budete-li opatrné, nemuste se rozhodně bát, že byste si tímto nástrojem přírodní nehet poškodily. Hodí se ideálně k broušení akrylu i gelu. Tvarování nehtů se rázem přesune do kategorie „zábavná kratochvíle” a vymaní se ze škatulky „dlouhý a nudný proces”. A pomůže vám také se sundáním gelových nehtů v případě, že už vás prostě přestaly bavit. Gel je totiž nutno odstranit výhradně broušením.

15920-bruska-jd105-jsda

Na trhu je novinkou bruska na nehty JSDA Power s výkonem 35W. Výkon je jeden ze základních parametrů, který by vás měl zajímat, pokud si tuto pomůcku míníte pořídit. Nízký výkon se totiž odrazí v tom pozitivním slova smyslu na ceně. Ovšem nízká pořizovací cena je vykoupena také krátkou životností výrobku. V tomto případě platí, že kvůli kvalitě má smysl sáhnout do peněženky poněkud hlouběji. Frézka JSDA JD105H disponuje výkonem hned 65W. Je také ideální bruskou na pedikúru. A k dispozici ji máme v roztomilé růžové barvě, která nadchne zaručeně každou dámu. Všechny v sobě ukrýváme zkrátka kus holčičky. Na veškerých modelech je vyraženo originální výrobní číslo, které garantuje, že dostáváte skutečně to, co jste si zakoupily. O kvalitu se starají kuličková ložiska z Japonska a zároveň výrobce při konstrukci brusky dbá na to, aby perfektně padla do ruky a maximálně potlačil také nežádoucí vibrace. Což z těchto frézek na nehty činí jedny z nejkvalitnějších v Evropě.

A nezanedbatelným aspektem je samozřejmě také charakteristický design produktu, který se dokonce stal i terčem napodobenin.Ty se však kvalitou originálu v žádném případě nemohou rovnat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *