Jednička mezi firemními kávovary

Jednička mezi firemními kávovary

Chcete svým zaměstnancům a návštěvám dopřát opravdu dobrou a kvalitní kávu? Pořiďte si do podniku spolehlivý multifunkční kávovar. Sledujte, jak si vaši kolegové užívají pauzu na kávu, díky univerzálnímu přístroji, jenž zvládne ovládat úplně každý. Vaši zaměstnanci budou nadšeni!

Druhy kávovarů a jejich specifika

Někdo dává přednost kapslovým kávovarům, jiní zase preferují automatická espressa. Mezi nejzákladnější ale již překonaný typ patří kávovar na překapávanou kávu. Ačkoliv je tento přístroj schopen vytvořit relativně rychle velké množství kávy, chuť výsledného nápoje je ve většině případech slabá a nevýrazná. Tento druh přístroje se tedy hodí spíše do domácností a především tam, kde se pije káva ve velkém a nejsou kladeny vysoké nároky na její chuť. Kapslové kávovary nebo přístroje, které si samy melou zrnkovou kávu, produkují podstatně lahodnější nápoj. Nevýhodou kapslí je jejich cena a u některých druhů i horší dostupnost. Jedná se o poměrně nákladnou záležitost, takže jestli vaše firma zaměstnává vysoký počet pracovníků, kteří si rádi pochutnají na kávě, bude lepší volbou automatické espresso.

Široká nabídka kvalitních přístrojů

Při výběru kávovaru věnujte pozornost především jeho výkonu a tlaku, protože právě tyto dva parametry ovlivňují kvalitu výsledného nápoje. Špičkový kávovar do firmy pořídíte snadno a rychle v internetovém obchodě shop-jura.cz. Tyto přístroje disponují řadou funkcí, které oceníte nejen vy, nýbrž i vaši kolegové. Kromě toho, že můžete kávovar kdykoli uzamknout a počítat kávy zaměstnancům, vyniká JURA kávovar intuitivním ovládáním a rychlou přípravou. Vychutnat si můžete jak klasické espresso, tak oblíbené latte či cappuccino a další kávové nápoje. Ambasadorem značky JURA je špička mezi tenisovými profesionály Roger Federer.

1 komentář k Jednička mezi firemními kávovary

  1. Mockrát díky za info. To já před pár lety do firmy koupil jeden kávovar od Delonghi a musím říct, že bych nemoh být spokojenější. Ta káva z něj chutná báječně. Je ale pravda, že jeden problém s ním v poslední době řešíme. Ten se týká vodního kamene. Myslím si ale, že to by mohl vyřešit odvápňovač, viz https://www.penepex.cz/delonghi-ecodecalk-odvapnovac-500-ml/ Naštěstí to není tak drahé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *