Kde si dopřát kvalitní masáže v Praze?

Pracovní vytížení, povinnosti přerůstající nad hlavu, každodenní stres a časová vytíženost. Pakliže denně usínáte s pocitem vyčerpání a ráno se budíte unavení a bez nálady, tělo vám signalizuje, že potřebuje odpočinek. Stačí jeden den, abyste načerpali nové síly a odpoutali se od každodenního stereotypu. V české metropoli oázu odpočinku a relaxace slibují Lázně Jupiter, které vám v následujících řádcích představíme.

Blahodárné masáže

Lázně Jupiter nabízí pestrou škálu blahodárných masáží. Velké oblíbenosti se těší exotické turecké masáže hammam, které uvolňují tělo i mysl. Masér při práci používá speciální očistnou pěnu, která slouží k obnově pokožky a oddaluje její stárnutí. Z povrchu pokožky se odstraní staré buňky. Něžné pohlaví si vychvaluje lymfatické masáže, které stabilizují lymfatický systém. Pakliže pociťujete každodenní únavu, lymfatické masáže jsou ideálním řešením tohoto problému.

Lázně Jupiter se specializují také na zkrášlující procedury. Bohaté portfolio služeb zahrnuje neinvazivní, bezbolestnou liposukci. Prostřednictvím této techniky se v poměrně krátkém čase zbavíte přebytečného tuku z problémových partií těla. Již po prvním neinvazivním zákroku jsou výsledky znát. Posláním bezbolestné liposukce je zpevnění pokožky a zeštíhlení určitých partií.

lázně jupiter

Odborníci v Lázních Jupiter v neposlední řadě poskytují kryolipolýzu. Pod tímto na první pohled cizím názvem se skrývá hubnutí mrazem, přičemž úbytek tukových buněk se pohybuje kolem 25 až 30 %.

Lázně Jupiter

Lázně Jupiter sídlí v městské části Praha 4, konkrétně na adrese Hornokrčská 649/31. Orientují se na lázeňské a relaxační procedury. Pyšní se desetiletou praxí a zaměstnávají profesionály v oboru. Vstupte na jeden den do přátelského prostředí moderních a rychle se rozvíjejících lázní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *