Obývací pokoj podle vkusu

Milujete příjemné chvíle strávené s rodinou v obývacím pokoji? Rádi se díváte na televizi anebo sáhnete po oblíbené knize? Unikátní pohodlí zařídí sedací souprava, která je klíčovým druhem nábytku. K sedačce patří také křeslo vyhrazené pro slastné okamžiky odpočinku. Nesmíme zapomenout na obývací stěnu, kde se ukládají všemožné potřeby domácnosti.

Sedací soupravy – symbol komfortu

Rádi byste pro svůj obývací pokoj pořídili sedačku v moderním a přitom praktickém stylu? Líbí se vám klasické kousky anebo pošilháváte po rohových modelech? Trendy je také zboží ve tvaru písmene U. Sedací soupravy je nutné vybírat nejen podle vkusu, ale hlavně dle dispozic pokoje. Malé panelákové místnosti si zaslouží klasické sedačky, většinou pro 2 – 3 osoby. Prostornější pokoje si mohou dovolit rohové sedací soupravy s křesly. Tyto modely bývají většinou rozkládací, což není k zahození. V obchodech naleznete tento druh nábytku v nejrůznějších barvách, provedeních a cenových relacích.

obývací pokoj

Na křeslu se skvěle sedí

Před koupí sedací soupravy byste si měli rozmyslet, co od ní očekáváte. Dominanta obývacího pokoje by měla sloužit alespoň 10 let. Čím kvalitnější modely, tím vyšší životnost. Pokud máte strach objednat si sedačku v e-shopu, raději si ji oseďte anebo se na ni běžte podívat do kamenného obchodu. Myslete na zdravé sezení, systém dvojitého odpružení a bederní podpěru. Lidé se rádi uvelebí v křeslech, jež jsou k mání v rozmanitých provedeních. Výrobci nabízejí moderní, extravagantní i tradiční zboží.

Kam se skleničkami a knihami?

Díky obývací stěně s knihovnou už nebudete muset přemýšlet, kam vystavíte svůj porcelán a uložíte knihy. V panelákovém bytě stačí obývací stěna jako symbol elegance, prostornější místnosti si zaslouží větší modely, které zastoupí úložné prostory v jiných pokojích. Výběr nábytku do obýváku není snadná věc, ale s kapkou inspirace půjde vše jako na drátku.

Rate this post

5 komentářů k Obývací pokoj podle vkusu

  1. My máme obývací pokoj zařízený moderně. Máme bílý nábytek se skleněnými dvířky, žlutě vymalované zdi a modrou rohovou sedačku, kterou jsme objednali z https://www.sedaci-soupravy-levne.cz/ . Jsem spokojená, jak se nám obývák povedl zařídit. Největší radost mám ze sedací soupravy, byla levná a je velká, takže si na ni můžeme s manželem oba lehnout 🙂

  2. Víte co je pro mě symbol komfortu? Tahle nádherná válenda https://inelis.cz/domino/ . Nic podobného jsem neviděla. Ano, možná taky proto, protože žádná z mých kamarádek si to dovolit nemůže. No já se nebudu cítit špatně jen kvůli tomu, že já ano. Jestli hledáte rohové sedací soupravy rozkládací, být vámi to zkusím omrknout 🙂

  3. Slyšela jsem o jednom případu, kdy byl z domácnosti za bílého dne odcizen designový krb za desítky tisíc euro. Jedna věc je, proč si lidé, kteří mají tak drahé vybavení, nenainstalují do domácnosti alarm, ale ta druhá a podstatnější je, jak si někdo může dovolit vůbec krást tak velký předmět za bílého dne.

  4. Já jsem na doporučení kamaráda vsadil v obývacím pokoji raději na dřevěnou podlahu, se kterou se dá poměrně dobře fungovat i desítky let. Dopředu se, ale připravte na to, že budete muset pořádně investovat opravdu hodně do údržby. Já každý rok využívám služby renovace parket, která zaručí, že podlaha vydrží opravdu dlouho.

  5. S manželem jsme se rozhodli si pořídit novou sedací soupravu do obývacího pokoje, jelikož ta stará byla již prosezená a nepohodlná. Našli jsme jednu velice prostornou a již od pohledu pohodlnou, ale před dodáním jsme si ještě objednali malířství, aby nám vymalovali obývací pokoj. Máme novou sedací soupravu, a ještě krásně čisté zdi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.