Pořiďte si moderní klimatizaci do bytu i na cesty

Pryč jsou časy, kdy byla klimatizace dostupná jen pro velké firmy, nákupní centra, hotely a majitele drahých aut. Moderní přenosnou nebo napevno zařízenou klimatizaci si můžete pořídit i do panelového bytu. Jaký typ klimatizace nejvíc využijete a co všechno vaše klimatizace dovede?

Nástěnná klimatizace pro váš domov

Základní podmínky, které by měla klimatizace do bytu splňovat, jsou nízká hlučnost a úspornost. Nejčastěji lidé využívají klimatizaci jako systém ochlazování vzduchu v místnosti, ale už se zapomíná, že stejně dobře může posloužit také k vytápění. Její hlavní funkcí je totiž udržování stálé teploty a vlhkosti vzduchu v prostředí, umožňuje též filtraci vzduchu. Ideálním řešením pro jakoukoliv menší domácnost je nástěnná klimatizace na dálkové ovládání, což je klasický typ klimatizace, kterou znáte z pobytu na hotelech v parních letních dnech. V dnešní době jsou klimatizace cenově dostupné nejen pro majitele kancelář a hotelů, ale i pro obyvatele menších bytů. V jedné nenápadné krabičce najdete všechny funkce: v létě chladí, v zimě zahřeje.

ash09aie

Mobilní klimatizace do bytu i na cesty

Nezdržujete se věčně na jednom místě, hodně času trávíte o víkendech na chatě a na cestách. Pak je pro vás vhodnější mobilní klimatizace, tu využijete přes rok doma ve svém bytě či v domě, o víkendech potom na chatě. Přenosná klimatizace je vhodným řešením pro dovolenou v klasických chatových oblastech a kempech. Venkovní horko ani chladná rána vás již nebudou nikdy obtěžovat, jen dokud z chatky nevyrazíte ven. Nemusíte se spoléhat na omezený servis rekreační oblasti, v níž jste ubytovaní. Veškeré pohodlí si ponesete s sebou. Klimatizaci jednoduše přibalíte na cesty do kufru auta a snadno nainstalujete na cílovém místě. Přenášet ji můžete z jedné místnosti do druhé podle potřeby, tak jako ve vlastním bytě. Když se vrátíte z dovolené, ani to nepoznáte.

Komentář ke článku “Pořiďte si moderní klimatizaci do bytu i na cesty”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *