Recenze: kniha “Tajemství alfa samců”

Recenze: kniha “Tajemství alfa samců”

Ještě před nedávnem mě trápila samota a protože jsem normální chlap, tak mi taky chyběl sex. Vyzkoušel jsem všechny možné způsoby, jak se seznámit a pak jsem na internetu narazil na knihu „Tajemství alfa samců“, která ti ukáže krůček po krůčku, jak získat každou ženu, na kterou si ukážeš. Nezáleží na tom, jak moc je chytrá, sexy či úspěšná. Pomocí tohoto průvodce světem žen dostaneš skutečně každou. Teď už mě nedostatek sexu vůbec netrápí.

Najednou jsem já tím, kdo si vybírá

Po všech těch marných pokusech jsem nevěřil, že by mi mohla pomoct nějaká kniha, ale čím víc jsem pátral o co vlastně jde, tím víc jsem byl přesvědčený, že tohle by mohla být cesta do postele mnoha žen. Nejedná se totiž jen o nějakého běžného průvodce, jakých jsou na trhu stovky, ale o skutečnou vědecky podloženou studii.

S knihou se naučíš, jak obejít logické myšlení ženy a dostaneš se přímo k jejímu mozku, přiměješ ji, aby po tobě toužila, uháněla tě a pokud budeš chtít, během chvilky ti i podlehla. Ano skutečně to funguje a to nejsem žádný svalovec, brzo mi bude 40 a nikdy před tím jsem moc úspěchů u žen neměl. Co znám několik triků a dokážu se zorientovat v ženském myšlení můžu mít každou ženu, na kterou ukážu prstem. Naučil jsem se, jak vyvolat v ženském mozku chemickou reakci, která je totožná té, která probíhá v mozku drogově závislého, když dostane svou drogu. Jsou to pocity euforie, štěstí a uspokojení na základě vyplavení hormonu dopaminu.

Jestli si taky přeješ dostat každou ženu na lopatky během 10 minut a zatím se ti nedaří, už neztrácej čas s dalšími nesmyslnými pokusy, nikam nevedoucím flirtováním a sáhni po knížce „Tajemství alfa samců“. Získáš tak ověřený návod, jak se stát žádaným natolik, že ženy o tebe budou soupeřit a nejen to, budou tě chtít znovu a znovu. Za poslední měsíc se mi v posteli vystřídalo tolik žen, kolik jich mnoho mužů nemá za celý život. Tak to zkus taky, můžeš si užít sexu, kolik jen budeš chtít a pak si třeba časem najdeš i nějakou ženu pro život. Tak to plánuju já, až si pořádně užiju svoji novou roli alfa samce.

Jsi úspěšný lovec žen?

Pokud víš jak na ženy, se sváděním nemáš problém a tvůj milostný život je přesně takový jaký si přeješ, pak ti v první řadě musím pogratulovat a v druhé ti oznámit, že pro tebe bude tako kniha zbytečná. Už se z ní totiž nemáš co naučit.

Ti, kdo tolik štěstí neměli a svádění žen pro ně není přirozenou záležitostí je tu tahle knížka, ze které se všechno rychle naučíte jako já a určitě i hodně dalších obyčejných chlapů.

>> PŘEČÍST tuto KNIHU <<

Zajímá tě, jak to celé funguje?

Především jednoduše a rychle, ale abych nepředbíhal. Celá technika spočívá v tom, že se naučíš dostat k podvědomí žen, takže si sami ani nevšimnou nebo nedokážou uvědomit, že na ně vlastně nějakou techniku používáš. A to je super, protože ony sami pocítí vlastní touhu se s tebou pomilovat, i když jim tu myšlenku vlastně vnukneš ty svým chováním. Dobré je, že si toho nevšimne nejen sváděná žena, ale ani její okolí, Takže metodu můžeš klidně vyzkoušet někde venku na veřejnosti a nikdo nic nepozná. Vybereš si třeba tu největší krásku v baru a za pár minut je tvoje.

Pár příkladů toho, co se v průvodci naučíš?

 • Úspěšné techniky svádění, které jsou založené na tzv. sexuálních spínačích. Zní to složitě, ale prostě ji svým chováním vnukneš myšlenku, že s tebou chce spát. Obejdeš tak všechny její zábrany. Věděl jsi, že když se jí podíváš na pusu, přiměješ ji myslet na sex a k realizaci zbývá už jen pár krůčků… Sexuálních spínačů najdeš v knížce celkem 17, aby její touha nikdy neochabla.
 • Svádění pomocí řeči těla – Naučíš se vysílat takové signály, že budeš neodolatelný a ona po tobě zatouží ještě dřív, než na ni stačíš vůbec promluvit. Taky se naučíš číst řeč těla ostatních a díky tomu budeš vědět, co si o tobě ženy doopravdy myslí, bez dlouhých debat, vystačíš si s jedním pohledem. Takhle můžeš upoutat ženu už na dálku a sama k tobě přijde a udělá všechno co budeš chtít.
 • Techniky, jak ženu přimět, aby tě sama uháněla – nebaví tě se věčně snažit? Pak se ti bude líbit způsob, kdy přiměješ ženu, aby tě ona sama dobývala. Stačí k tomu jen jedna jediná věta a ona bude po tobě bez zábran šílet. Ztratí veškerou ostražitost a ty si jen počkáš, až ti sama skočí do postele.
 • Věci, které ženy přitahují jako magnet – Ženy mají v sobě zakódovaná různá biologická nastavení na jejichž základě fungují. Stačí je znát a všechny ženy, které budeš chtít jsou tvé. Myslel jsi, že ženy nejvíc přitáhneš vzhledem nebo penězi? Opak je pravdou. Nezáleží vůbec na tom, kolik ti je, jak vypadáš ani jak jsi úspěšný v profesním životě. V ženské přirozenosti je zakódováno, že pokud po tobě touží jedna, chtějí tě i všechny ostatní.Stejně jako samičky rybek se páří jen s tím samečkem se kterým se pářily všechny ostatní rybky před nimi.

Co mě nakonec přesvědčilo, abych si knihu koupil?

Všechny informace, které jsem o knize „Tajemství alfa samců“ četl se mi zdály úžasné, ale přeci jen po všech těch zklamáních a nevydařených pokusech jsem k průvodci přistupoval skepticky. Nevěřil jsem, že by to mohlo opravdu fungovat, i když to celé znělo dobře a taky logicky. Pár dní jsem přemýšlel, jestli si knížku skutečně koupit. K tomu abych si ji objednal mě přiměly, až kladné ohlasy, které jsem našel různě v diskusích na internetu. Všechny ty fotky sexy holek, co už ostatní měli v posteli, mluvily za všechno. Fakt to zabírá.

 

Více recenzí ZDE

Co všechno jsem vyzkoušel, než jsem si koupil knihu?

Rady od kamarádů

To jistě zažil každý, v hospodě u piva se mi od kamarádů dostalo takových rad a zaručených receptů, jak dostat ženskou na lopatky, že bych je ani nespočítal. Radili mi, co si vzít na sebe, jak se chovat, co říkat nebo za jak dlouho se ozvat. Jestli je lepší nechat ženu tzv. vydusit, nebo ji naopak uhánět, dokud nepodlehne. Věřím, že mi chtěli doopravdy pomoct, ale u mě to bohužel nikdy nefungovalo.

Tyhle rady sice dostanete na každém rohu na požádání a zdarma, ale nefungují, jsou zdlouhavé a na rozdíl od „Tajemství alfa samců“ s nimi nezískáte všechny ženy, které budete chtít. Někdy je balení žen touhle metodou i docela nákladné, protože ještě, než skočíte do peřin musíte zaplatit nějakou tu kytku, sem tam večeři a hromadu dalších věcí. Hodí se spíš pro ostřílené lovce, kteří v balení ženských umí chodit.

Internetové seznamky

Některé jsou zdarma, za jiné se platí. Mě seznamování touhle formou vůbec nebavilo, protože jsem musel dlouhé hodiny věnovat psaní a posílání emailů a nakonec třeba ani nedošlo na osobní setkání. Když už jsme se na živo viděli, ženě jsem se nezamlouval a tak celá má snaha byla nanic. Mnohdy se mi mé potenciální přítelkyně svěřily, že vlastně ani nikoho nehledají, jen si chtějí kamarádsky povídat. Za mě internetové seznamky nefungují, případně se jedná o zdlouhavý proces, než dojdete do cíle.

Seznamovací zájezdy

Byl jsem na jednom prodlouženém víkendu a na jednom týdenním pobytu v zahraničí. Ženy tam byly sice pěkné, jenže potenciálních nápadníků bylo hodně a tak si mohly vybírat. Já jsem se jim nejspíš nezamlouval. Byly to vyhozené peníze, protože i když dovolená byla fajn přijel jsem si ji užít úplně jinak, než sám na pláži. Seznamovací zájezdy jsou spíše pro muže s plnou peněženkou případně s vypracovaným tělem. Pro mě to byla hodně drahá sranda, která nepřinesla to, co jsem očekával.

Co mi „Tajemství alfa samců“ přineslo?

Po přečtení knihy se bez problémů orientuji ve světě ženského myšlení, vím jak „fungují“ a na základě těchto vědomostí můžu spát s těmi nejkrásnějším ženami a dívkami v okolí. V posteli se mi sami a ochotně střídají, moje sebevědomí dost vzrostlo a užívám si svojí novou roli naplno. Jediné, co musíte udělat je, že si přečtete „Tajemství alfa samců“, pak už půjde všechno téměř samo. Lituji jen jedné věci a to toho, že jsem tyhle triky neznal už dřív.

>> PŘEČÍST tuto KNIHU <<

2 komentářů k Recenze: kniha “Tajemství alfa samců”

 1. Když jsem do vyhledávače zadal s uvozovkami, nebo i bez nich:
  „Tajemství alfa samců“. (Jsem sám a bezdětný.)
  – Tak jsem nic nenašel. Jen nějaké klasické rady:
  Můžete mi prosím poslat odkaz, kde knihu koupit ? Třeba na Face ?
  https://www.facebook.com/jarek.forever

 2. Pošlete mi odkaz kde jste knihu koupil

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *