S výdejníky vody bude dodržování pitného režimu hračka

Dostatečné množství tekutin je důležité pro správný chod našeho organismu. Voda se významně podílí na základních životních procesech a bez ní bychom neexistovali. Dodržování pitného režimu je proto velmi důležité. Výdejníky vody jsou ideální možností, jak mít zdroj pitné vody kdykoliv po ruce. Nabízí i řadu dalších výhod, a v tomto článku se na ně podíváme.

AQUARA-SCH1-470x627

Zásoba čerstvé vody

Automaty na vodu představují  zdroj čisté, svěží, pramenité vody kdykoliv budete mít žízeň. Dají postavit do libovolné místnosti a nezabírají příliš místa. Pití vody z nápojového automatu je mnohem lepší než pití obyčejné vody z kohoutku. Zásobníky vydrží poměrně dlouho a není žádný problém udělat si zásoby dopředu.

Zábavné pití pro děti

Při čepování, voda v barelu bublá, a je tak atraktivní i pro děti, které si díky tomu vytvoří dobrý návyk a budou dodržovat správný pitný režim, už jenom kvůli tomu, aby viděly a slyšely bublinky. Navíc si mohou dát do skleničky trochu šťávy, tu zalít čistou pramenitou vodou a vytvořit si tak chutný nápoj.

Ekologická šetrnost

V porovnání s plastovými lahvemi jsou navíc vratné barely s velkým objemem. Barelová pramenitá voda je skvělou volbou pro všechny, kteří se snaží chránit životní prostředí. Když si spočítáte, kolik odpadu byste vyprodukovali nákupem stejného objemu pitné vody v PET lahvích, rozdíl je opravdu značný a nezanedbatelný.

Dovoz nových barelů

Pokud vám dojde zásoba pramenité vody, je tu připraven závoz pramenité balené vody. Po objednání dorazí nejpozději do 48 hodin požadovaný počet barelů. Objednáte-li alespoň dva barely, máte dopravu zdarma. Nemusíte se tedy s ničím tahat ani jezdit na speciální nákupy. Jednou za čas je dobré provést také sanitaci přístroje na pitnou vodu. Budete tak mít jistotu, že vám automat vydá vodu té nejvyšší kvality. Sanitaci vám samozřejmě provede firma Aquara, která poskytne jak přístroj, tak i barelovou vodu. Určitě budete souhlasit – pramenitá voda v barelech je jednoznačně nejlepším způsobem, jak si zajistit vlastní zdroj čerstvé a kvalitní vody. Už jste si vybrali svůj přístroj? Pokud si neumíte rady, obraťte se na společnost Aquara – její pracovníci vám ochotně pomohou s výběrem.

1 komentář k S výdejníky vody bude dodržování pitného režimu hračka

  1. Dobrý den, díky za info. Můžu potvrdit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *