Sháníte pro maminku milé překvapení na poslední chvíli?

Sháníte pro maminku milé překvapení na poslední chvíli?

Na dnešní Den matek je docela snadné zapomenout – svátek totiž v Česku slavíme druhou květnovou neděli a datum se tak každým rokem mění. Na co ale zapomenout nejde, jsou naše milované maminky. Pokud jste tedy Den matek letos v kalendáři náhodou přehlédli a sháníte sváteční překvapení na poslední chvíli, nevěšte hlavu, nejste první ani poslední. 

 

Expresní rozvážkové služby už dnes naštěstí dokáží zachránit i tento den a udělat z vás pár kliknutími ty nejpoctivější syny a dcery! Voňavé květiny, nečekaný dáreček na míru, sladké překvapení nebo lahodnou večeři — to vše vám kurýři rozvážkových služeb doručí do pár minut od objednání. Zapomeňte tak na zoufalé výpravy do nejbližšího květinářství, vše najdete na internetu. Díky platformám jako je např. Wolt, můžeme zboží vyzvednout během pár minut za dveřmi, nebo rovnou poslat před dveře své mamince. A pokud si nejste jistí, čím potěšit, přinášíme pár tipů! 

 

Květiny — klasika, kterou prostě nezklamete

Co by byl květnový Den matek bez květin? Někteří si jako první představí velký barevný puget, jiní pak něžnou jarní kytičku, „prostou” růži nebo dokonce zelenou pokojovku v květináči. Vkus své maminky sice musí každý odhadnout sám, nebo dát na zkušenosti ostatních. „Na Den matek jsou dlouhodobě nejoblíbenější jarní řezané květiny, gerbery či narcisy,” prozrazuje Jan Foret, ředitel českého Woltu. Na jejich platformě lze vybírat vedle oblíbených lokálních květinářství i od celorepublikově osvědčených jmen, jako jsou například Holandské květiny. I toto „živé” zboží všeho druhu můžete díky dnešním technologiím jednoduše objednat a díky síti rychlých kurýrů pak darovat do 30 minut.

 

Něco na zub — i mateřská láska totiž může procházet žaludkem

Bývá to tak, že maminky většinou připravují dobroty pro nás – proto Den matek nabízí dobrou příležitost k tomu, abychom dosavadní skóre alespoň trochu vybalancovali. Pokud vám ale vaše kuchyňské náčiní neříká pane, nebo už nebydlíte své mamince tak nablízku, abyste ji mohli překvapit domácím chodem nebo vlastnoručně upečeným dezertem, neváhejte a nechte ji slavnostní menu v klidu dovézt z oblíbené restaurace. 

Nezapomeňte přitom ale, že česká online rozvážková scéna už rozvozem z restaurací dávno nekončí. Z maloobchodů či poboček Wolt Marketu totiž lze objednat i mnoho dalších pochutin, které mají vysoký potenciál maminky potěšit — například čokoládové pralinky, oblíbenou zmrzlinu nebo láhev dobrého vína. 

 

Kosmetika — pozornost pro tělo i duši 

Darovat své mamince chvilku pro sebe, kterou s sebou kosmetické výrobky přirozeně nesou, a kterou si každá maminka nepochybně zaslouží, se snad nikdy neomrzí. Potěšit oblíbeným parfémem, přírodním krémem nebo chytře nakombinovaným a hezky zabaleným dárkových setem navíc můžete i velmi jednoduše — i tyto položky už totiž jsou v online regálech rozvážkové služby Wolt, ve kterých najdete i zboží od Havlíkovy apotéky, Ryoru, Yves Rocher, Lushe a dalších značek. Jak dále doplňuje Jan Foret: „Nejoblíbenějšími kosmetickými produkty jsou výrobky do koupele, parfémy, krémy nebo dárkové sety. Potřeby zákazníků jsou ale velmi rozmanité, takže abychom je dokázali naplňovat, musíme sortiment kosmetiky pravidelně rozšiřovat a kombinovat výběr velkých kosmetických značek s menšími a lokálními dodavateli přírodní kosmetiky.”

 

Opravdové překvapení — vaší mamince přímo na míru

Doručit si ale dnes můžete opravdu cokoliv. Dokonce i řada e-shopů již nabízí expresní doručení během několika desítek minut – maminku tak můžete obratem potěšit například poukazem na nevšední pobyt či zážitek ze Slevomatu nebo milými dárky z Albi. Možností, jak běžné kurýry pár kliknutími proměnit v zachránce Dne matek, je tedy více než dost. A ať už vyberete jakoukoliv, maminku vaše milé gesto jistě potěší!

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *