Vybíráme nové zásuvky a vypínače

Vybíráme nové zásuvky a vypínače

Stavíte nový dům? Popřípadě rekonstruujete ten starý? V tom případě dříve či později budete muset pořídit nové zásuvky a vypínače. Z následujícího článku se dozvíte, jak při jejich výběru postupovat.

Bez vypínačů a zásuvek by to nešlo. Bez nich bychom nerozsvítili ani nepřipojili žádný spotřebič do sítě. Jejich role však není jen funkční, nýbrž také estetická. I vypínače a zásuvky jsou důležitým estetickým prvkem v interiéru, který jejich uživatel má celý život na očích. Proto by je při zařizování neměl podceňovat. Naopak by si s nim měl trošku pohrát. S jejich tvary, barvami i materiálem. Nabídka trhu je v tomto ohledu naštěstí bohatá.

Zásuvky a vypínače různých barev a tvarů

Vaší pozornosti by neměly uniknout zásuvky a vypínače Schneider Electric, kterým jak po technologické, tak i designové stránce není co vytknout. K dispozici totiž jsou v mnoha barevných, materiálových i tvarových provedeních. Vaše zásuvka či vypínač může být nejenom bílá, nýbrž také černá, krémová, šedá nebo třeba v moderních barvách, jakými jsou antracit, amarillo a champagne.

Sedna Design/elements

Velké oblibě mezi uživateli se těší bezšroubové vypínače a zásuvky Sedna Design/elements. S kompaktními mechanismy a velmi atraktivním designem. Jedná se o modulární řadu, v jejímž rámci máte jedinečnou možnost k zásuvce, stmívači či vypínači zvlášť dokoupit atraktivní rámeček. Opět v barvě a materiálu, který se vám bude zamlouvat.

Vypínače Unica

Velmi kvalitní jsou i vypínače Unica. Vybírat můžete buď z řady Unica Basic sázející na jednoduchost, Unica Class vyrobené výhradně z přírodních materiálů, jakými jsou břidlice, sklo, kůže a hliník, barevné Unica Colors, pestrobarevné Unica Quadro a velmi luxusní Uniqa Top v hliníkové nebo grafitové úpravě, doplněné o krycí rámečky ze dřeva či kovu.

Vypínače a zásuvky Asfora

Skvělým poměrem ceny a kvality disponují vypínače a zásuvky Asfora s nadčasovým designem a decentními barevnými kombinacemi. A sháníte-li odolné vypínače a zásuvky, vaší volbou by měly být zásuvky Mureva styl55. Funkční, odolné a stylové zároveň.

Tak už víte, jaké zvolíte?

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.