Obrázky na profil

Kde najít obrázky na profil pro služby jako Lidé.cz zdarma ke stažení. Podmínky použití, způsoby vyhledávání.

Pokud máte profil v některé z komunitních služeb, které umožňují vytváření vlastní stránky s obrázky a jinými vloženými prvky a chcete si ho jaksi personalizovat, pak by vám pomoct tento přehled služeb, které obrázky na toto téma shromažďují.

Jak vložit obrázek na profil

Fungování všech vyjmenovaných služeb je prakticky totožné. Vždy je potřeba nejdříve najít fotku na některém z níže vyjmenovaných serverů, zkopírovat kód odkazu na fotografii a vložit si ji do místa, kde chcete, aby se zobrazovala.

Pokud chcete odstranit reklamu na web, ze kterého jste obrázek vložili, je potřeba najít část kódu, kde končí tag vložení obrázku a zbytek odstranit. Většina kódu je totiž v podstatě zbytečná a pro to, aby se na vaší stránce zobrazoval obrázek, stačí pouze to, co je uvnitř tagu <img>. Takže například vám zcela stačí vložit nějaký takovýto kód:

<img alt=“Obrázek na profil“ src=“http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/2/2381/2381286_383579240e9d31d7fa39d810a6cab4f3/images/112s.jpg“>

– a všechno co této části předchází i to, co po ní následuje, můžete úspěšně smazat bez jakéhokoliv dopadu na zobrazování obrázku. Ujistěte se však, že tyto úpravy nejsou v rozporu s licencí, pod kterou je obrázek poskytován.

Weby s obrázky na profil

ObrázkyAnimace.com

Kromě klasických obrázků jsou zde i animace a básničky.

4profil.cz

Stránka charakterem podobná Profilku, obdobného zaměření a členění obsahu.

NaProfil.cz

Poslední z momentálně fungujících služeb na toto téma. Je tu například zajímavá edice Kofoláčků.

Kromě těchto stránek můžete použít samozřejmě také klasické vyhledávání na Obrázky.cz nebo Google Images.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *