Program na prezentace lepší než Powerpoint

V dnešním článku si vám dovolíme představit program, který je opravdu spíše pro náročnější klientelu, tedy pro všechny, kdo chtějí dělat prezentace, na které Powerpoint nestačí. Samozřejmě zkusit ho může kdokoliv.

Program slouží pro tvorbu prezentací vašich aplikací a programů, ale stejně dobře v něm lze vytvořit výukový software. Pokud vám už Microsoft PowerPoint leze krkem a chtěli byste pracovat v něčem propracovanějším, složitějším ale zároveň i kvalitnějším, pak doporučujeme jednoznačně Demo Builder. Věřte nám, že rozdíl výsledné práce z těchto dvou prezentačních programů bude patrný i laikovi.

Hovořili jsme o tom, že tento program doporučujeme spíše náročnějším uživatelům. To není ani tak z důvodu složitosti práce v něm, jelikož práce v něm je tak průměrně obtížná, ale spíše kvůli jeho nemilé ceně, program vás totiž vyjde na 200 amerických dolarů, což je pokud děláte jednou do roka prezentaci do školy pro 5 lidí a jednoho učitele asi docela velká suma. No posuďte sami.

Nicméně program můžete zdarma zkusit, a jelikož se jedná o program  kancelářský, není asi žádným překvapením, že program funguje bez problémů na většině verzí Windows.

Program je výjimečný hlavně v tom, že kromě klasických prezentačních prvků, jako jsou popisky, vkládání obrázků, texty nebo přechody navíc  obsahuje velké množství efektů a hlavně kombinuje strohost prezentace s možností jednotlivé postupy nahrávat v aplikaci. Můžete tak volně kombinovat tedy prezentaci s nahrávkami toho, co děláte  na pracovní ploše vykonáváte. Samozřejmě, tohoto výsledku lze dosáhnout i jinak, s použitím zdravé dávky lidské vynalézavosti, třeba stažením programu na nahrávání plochy a Movie Makeru.  Třeba pak docílíte ještě lepšího výsledku než při použití tohoto programu za 200 USD, kdo ví.

Kristýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Program na prezentace lepší než Powerpoint

  1. Když si prezentaci vytvořím dá se převést do html kodu? děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.