Chcete být podnikatelem?

Chcete být podnikatelem?

Podnikání je v současné době velmi atraktivním způsobem obživy. Každý, kdo s tímto odvětvím nemá zatím moc zkušeností, si myslí, že je to zaručený způsob, jak zbohatnout. Někoho naopak láká to, že si je sám vlastním šéfem a nikdo jiný mu neříká, co a kdy má dělat. Jste taky jedním z těch, co touží okusit svět velkého byznysu? Co ale dělat v případě, že zatím nemáte žádné zkušenosti a vlastně ani dostatečné znalosti či trpělivost, abyste se do světa podnikání vrhli úplně sami?

Ready made společnosti

Naštěstí v dnešní době existuje velmi příjemná alternativa, jak můžete začít celkem rychle a snadno podnikat, jsou jimi ready made společnosti. Jedná se v podstatě o takzvané předzaložené společnosti, tedy firmy, které mají název, sídlo, identifikační číslo a jsou zapsány v obchodním rejstříku. Jsou už zkrátka zcela připravené k podnikání. Navíc se nemusíte bát jejich ekonomické historie, jsou zcela čisté, bez závazků, založené především za účelem dalšího prodeje ke konečnému zákazníkovi.

Jde to skutečně jednoduše

Vy tedy máte možnost si takovou společnost koupit, a díky tomu se vyhnete veškerému obíhání úřadů a papírování, jednoduše celý tento proces obejdete. Ve výsledku ušetříte klidně i více než deset pracovních dní, které byste jinak strávili stresem a běháním po příslušných úřadech.

Není problém zakoupit jak akciovou společnost, tak také ready made sro. Jednoduše se dohodnete s firmou, která tuto službu poskytuje. V ceně pak navíc dostanete rovněž možnost provést jakékoliv úpravy. Ty se nejčastěji týkají přesunutí sídla či změny názvu. Společnost Eprenur s. r. o., která tyto prodeje zprostředkovává, navíc poskytuje ke každé své ready made společnosti následný servis, jež zahrnuje vše kolem vedení firmy, jako je zabezpečení, vedení účetnictví či právní poradenství. Všechny tyto služby se vám mohou jako začátečníkovi určitě hodit.

1 komentář k Chcete být podnikatelem?

  1. První však, než člověk začne podnikat je najít si člověka, který vás morálně podpoří, že to zvládnete. Často rodiče a rodina jsou ti, kteří nevěří, že by to mohlo vyjít. Když už neni nikdo, kdo by člověku věřil, je potřeba věřit aspoň sám sobě a to na 100%. Jakmile si člověk ujasní, že podnikat opravdu chce, tak je potřeba si sednout a spočítat si nejen kolik mě to vynese peněz, což je jasný, že to je jeden z hlavních důvodů podnikání, ale také si napsat co dělat, když to celé nevyjde, když se to celé zhroutí a podělá jak nejvíc si člověk dokáže představit. Prostě musíte vědět, co dělat i v takovém nemilém případě. No a pak jsou věci mezi úspěchem a neúspěchem, prostě neni jen černá a bílá. Je lepší se připravit na úspěch, ale i na neúspěch. A ještě jedna věc. Pokud všechno nepůjde hned jak si člověk naplánuje, tak právě musí věřit sám sobě, že to všechno bude lepší. Někdy se zdá, že se nedaří, že je všechno naprd. Jenže, až se jednou začne dařit a začnete se bavit s lidmi stejného oboru, možná zjistíte, že ten nezdar v začátcích byl vlastně normální průběh. Toto se ostatně stalo i mě, když jsem začal pořádat dětské týdenní pobyty v penzioně Naštěstí jsem měl jistotu právě v postaveném penzioně, kde jsem rozjel svůj první podnikatelský záměr. Degustaci vín s občerstvením ve sklípku a spaním v penzionu přímo nad sklípkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *