Co je to virtuální kacelář

Mnoho malých a začínajících živnostníků je nuceno dnes a denně řešit přehnané byrokratické nároky českých úředníků a státního aparátu. Velké zjednodušení v oblasti umístění sídla firmy nabízí v České republice mladý koncept – virtuální kancelář.

Princip je jednoduchý: Za velmi malou částku nabízí poskytovatel nemovitosti podnikateli možnost zapsat si zcela legálně a rychle sídlo společnosti na vybranou adresu. Do budoucna může věnovat veškerý čas a energii podnikání a nemusí se starat o zbytečnou administrativu. Zprostředkovatel virtuální kanceláře umožní řádný zápis sídla firmy včetně všech souvisejících služeb –  příjem a úschovu došlé pošty, následné info o došlé korespondenci na předem určený e-mail  a další nadstandardní služby, jako přeposílání pošty na dohodnutou adresu či zaznamenávání telefonických vzkazů.

Vynikající konkurenční výhodou, ve chvíli, kdy je využito zprostředované sídlo firmy, jsou podstatně nižší náklady v porovnání s klasickým pronájmem prostor pro sídlo společnosti. Založení virtuálního sídla firmy se jeví jako ideální pro příznivce home office a OSVČ, pro něž je z nějakého důvodu problém zapsat si sídlo k sobě domů.

kancelář

Prestižní sídlo firmy v Praze navíc může přilákat další potenciální zákazníky. Na výběr je široká škála dobře vypadajících firemních sídel v Praze. Cena za pronájem pražské kanceláře je příznivá i pro začínajícího podnikatele. Virtuální sídlo firmy Praha má v neposlední řadě majiteli nabízí rapidně menší šanci kontroly z finančních úřadů. Pražské úřady patří k nejvytíženějším v ČR. Šance na „nečekanou návštěvu“ a zbytečné nepříjemnosti ze strany byrokratického aparátu je proto nesrovnatelně nižší, než v malých obcích.

Sečteno, podtrženo: Zatím méně známé know-how virtuálních sídel dodá každému živnostníkovi náskok před konkurencí, vyřeší nezbytné formality a ušetří tolik potřebné finance, jež je možno investovat jinam. A to vše zcela jednoduše a v souladu s legislativou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *