Jak vydělat na internetu přes SMS testy

Návod, jak si můžete na internetu přivydělat pomocí umístění banneru nebo odkazu odkazujícího na sms test.

Pokud přemýšlíte, jak si přivydělat na internetu a máte nějaký blog, případně máte v plánu nějaký web si založit, pravděpodobně jste už přemýšleli nad tím, jak nějak jednoduše a pokud možno efektivně takovouto stránku zpeněžit. Tématu výdělku na internetu jsme se už věnovali, takže pokud vás zajímá šířeji, určitě si nenechte ujít starší článek, protože dnes se budeme věnovat jen malému výseku z komerčního potenciálu internetu, a to sice partnerským programům točícím se kolem sms testů. Připravili jsme pro vás přehled nejvíce rozšířených českých sms testů a možností, jak je nasadit na váš web.

Jak to funguje

Všechny z níže popsaných programů můžete propagovat dvojím způsobem:

  • textovými odkazy
  • bannery

Ještě je třetí možnost, že někomu poradíte, ať zajde na adresu přímo, nebo že si jí budete inzerovat mimo internet, to je samozřejmě méně efektivní.. Nicméně, není to proto pravidlům a i tak můžete iq testy nebo jiné testy propagovat. Společné mají tyto programy také to, že dostáváte i příspěvky za to, že někomu doporučíte to, aby testy také propagoval – tato odměna ale bývá řádově nižší než odměna za to, když se vám podaří najít někoho, kdo si test klasicky vyplní.

IQ test EU

Jedná se o poměrně známý test (odkazy od členů partnerského systému spamují nejedno české fórum). Cena za vyplnění testu je 99 Kč, vy za dovedení návštěvníka, který test vyplní, dostanete cca 12 Kč, za dovedení partnera pak něco přes 4 Kč.

Test nabízí také dva typy bannerů, první s grafickou upoutávkou na „IQ Test českého národa“ a druhý upoutávající na partnerský program a možnost výdělku.

IQ tykve

Test podobný iq testu EU, liší se od něj provozovatelem a grafickou podobou, jinak je rámcově podobný: pro ty, kdo test vyplňují stojí poslání sms 99 Kč, vy za jejich dovedení dostanete v tomto případě 10 Kč, pokud se vám podaří přesvědčit někoho dalšího, je váš příspěvek v tomto případě 3 Kč.

Láskotest

Tento test je pro návštěvníky vašich stránek na vyplnění údajů jednodušší než předchozí iq testy, zde stačí jen zadat údaje o sobě a o partnerovi a pak už je jen vyžadováno poslání sms, opět ve výši 99 Kč, za dovedení návštěvníka co si test vyplní, dostáváte tentokrát 17 Kč. Vyšší jsou i odměny za přivedení partnera, ty v tomto případě činí 5 Kč.

SMS monitoring

Poslední z programů, který vám zde představíme, nezapadá tak úplně mezi předchozí, není to totiž přímo test, nicméně opět je to služba, která se platí smskou. SMS monitoring je služba, která umožňuje majitelům webů zjistit dostupnost jejich stránek, stojí je to 99 Kč, vy za dovedení platícího zákazníka dostanete 10 Kč, za přivedení zprostředkovatele pak 3 Kč.

Jak vydělat na internetu přes SMS testy
Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *