Jak vydělat peníze na internetu

Přehled několika základních způsobů, jak se dá internet využít k vydělávání peněz.

Internet poskytuje možnost k uplatnění kohokoliv s čímkoliv. Stačí přestat působení na něm omezovat na přečtení emailů a sledování facebooku, ale rozhlédnout se i trochu mimo těch několik obvyklých stránek (zprávy, email, facebook) a použít Google, porozhlédnout se trochu kolem, načerpat nové informace a jít do toho. Je už asi celkem známou věcí, že začít vydělávat na internetu nějaké ty koruny, eura nebo dolary můžete prakticky ihned a stačí vám k tomu nějaké solidnější (dejme tomu adsl) internetové připojení a nějaký funkční dostatečně rychlý počítač – což vzhledem k tomu, že se vám podařilo dojít až na tuto stránku a ta správně se vám zobrazuje na monitoru, je zřejmě váš případ, a takovýto počítač máte právě před sebou.

Protože online svět se mění ze dne na den, rozhodli jsme se shrnout obecně platné a dlouhodobě použitelné metody, účelem tohoto článku není soustředit zde odkazy na všechny weby a systémy, které k nahromadění nějakých peněžních prostředků existují, ty najdete určitě snadno za pomocí vyhledávače, až budete hledat konkrétní řešení pro váš online business.

Multilevel a spol.

První, a zřejmě také nejvíce spornou oblastí je uplatnění v nějaké pyramidální struktuře šířené napříč webem. Jedná se zpravidla o hierarchický systém realizovaný přes web, na který máte (někdy za poplatek) přístup, na kterém si pak můžete vygenerovat svojí podstránku a na tu pak odkazovat další lidi. Už ze samé podstaty toho, že musíte najít způsob, jak někoho navést na stránku ve formátu www.supermultilevel.cz/vasejmeno je jasné, že to asi zas tak jednoduchý způsob, jak vám možná na školení někdo bude vykládat, není, dále také to, že provize putují do pater nad vámi a vy sami z realizovaného prodeje (nebo jiné operace) máte naprosté minimum… To všechno byste měli vědět než vás nějaká podobná možnost zláká.

Distribuovat se tak dá naprosto cokoliv, od voňavek přes internetové domény (jedná se o domény s koncovkou .ws – ty jsou přitom mimo tyto systémy např. u godaddy.com dostupné za pár dolarů). Podobně pak fungují i tzv. klikačky, kde prostě klikáte a klikáte, a hledáte další lidi co vám budou klikat na reklamy, a čekáte až vám přijdou nějaké centy, samozřejmě toho se většinou nedočkáte.

Provizní systémy

V tomto případě se jedná o to, že vašim úkolem je zprostředkovat prodej zboží v eshopech, které prodávají nejrůznější sortiment, od léků po letenky. Provizi také ale můžete získat i za získání nových lidí, kteří budou používat nějaký reklamní systém nebo něco podobného, rozptyl možností je skutečně nesmírně široký. Provozovatel eshopu (nebo provizního systému) vám pak vyplácí určitou částku nebo procento za každý uskutečněný nákup. K propagaci můžete využít většinou jak klasických metod offline propagace – v podstatě prodávat jak se říká “na vlastní triko” a přirážku si nechávat, nebo vytvořit web na téma blízké tomu, co chcete aby si lidi přes váš odkaz kupovali, a umístit tam reklamu na dotyčné zboží. Například, jestli se stanete partnerem prodejce letenek, nejlepší bude udělat si stránky na téma nějaké země, případně blog o letenkách, a tam reklamu umístit, a podobně. Stránky si můžete udělat zadarmo, nebo využít některý z levných hostingů, takže náklady pro spuštění tohoto business modelu jsou minimální.

Platba za klik

Další možnost, která také vyžaduje vytvoření dostatečně navštěvovaného webu, je získávat peníze ne až za prodání něčeho, ale už za kliknutí na tuto reklamu. Pro tyto účely se musíte stát partnerem některého z reklamních systémů jako je AdSense, Sklik, Etarget nebo AdFox a umístit pak na vaše stránky kód, který reklamy generuje. Aby to stálo za to, musí už stránky mít nějakou slušnou návštěvnost, pro web na který přijde pár lidí denně se to určitě nevyplatí.

Online kšeftování

Zatím jsme mluvili o různých alternativních přístupech a vůbec nevzali v úvahu metodu klasického prodeje něčeho někomu, jen s tím rozdílem, že se děje přes internet. K přeprodeji něčeho někomu se dají použít jednak různé bazary, pak samozřejmě aukce – z nich asi zajímavé bude jen Aukro a EBay, a nebo si zařídit vlastní eshop, když už hodláte to vzít v trochu větším měřítku.

Dále existuje samozřejmě ještě řada dalších možností, jak zkombinovat internetové podnikání a klasické, spočívající zejména v použití internetu pro reklamu, ale určitě i další a další metody, jak ho využít k vydělání peněz, stačí jen trochu kreativně myslet a nebát se zkoušet nové věci. Pokud potřebujete s rozběhem nějakého svého online projektu pomoct, nebojte se obraťte se na specialistu. Pro menší eshopy doporučujeme zvážit některé školení internetového marketingu.

Rate this post

9 komentářů k Jak vydělat peníze na internetu

 1. Existujeme ve světě, kde se vše točí kolem kopírování, vytvoříme produkt a ten potom kopírujeme tak dlouho, dokud je o něj zájem to je naše konzumní společnost která s námi snadno jako s loutkami manipuluje.
  Takovým produktem je třeba program, který se potom kopíruje, dokonalé je ale to co již nejde kopírovat, protože je to živé a neustále se to přizpůsobuje času a prostoru ve kterém to žije.
  Mrtvé systémy je možné snadno kopírovat a tak kopírujeme na kopírce dokumenty nebo kopírujeme; programy, hudbu, filmy, informace, obrazy, výkresy, technologie, produkty, atd.
  Lidské myšlení nejde již kopírovat, protože vychází z inteligence, můžeme se snažit napodobit myšlení nějakého člověka, pokud jej velmi dobře známe ale tato napodobenina je jenom povrchní a bez hodnoty.
  Mnoho lidí se snaží napodobit klasické autority, co se nám stali svatým kultem, takovéto napodobeniny jsou ale povrchní a bez hodnoty.
  Díky Bohu se smát všemu mohu, tak to je že mi vše k smíchu je.
  Tuto myšlenku je snadné si zapamatovat a potom si jí opakovat aby se někdo přiblížil k mému způsobu myšlení, jenže moje myšlení nejde nijak napodobit ani kopírovat protože je dokonalé díky mojí inteligenci, která se neustále mění podle situace.
  Svaté knihy se snaží napodobit myšlení svatých lidí, jenže to nefunguje, je třeba se stát svatým člověkem díky tomu, že budeme vysoce inteligentní a budeme se tedy neustále přizpůsobovat situaci, ve které existujeme.
  Svatý člověk většinou vypadá jinak, než si představujeme, svatý člověk může vedle vás být dlouhou dobu a vy si o něm můžete myslet, že je to obyčejný bezvýznamný člověk, naopak hříšný člověk se stane svatým vůdcem u náboženství nebo u sekty, aby on svedl k hříchu veliké množství věřících naivních ubožáků.
  Internet lidem odhaluje lidskou ubohost, protože je zde možnost snadno porovnat mnoho lidských myšlenek a vyhledávače automaticky vyhledávají jenom takové myšlenky, které se lidem nejvíce líbí.
  Z lidí se stali jenom ubohé živé nádoby, ve kterých je mnoho ubohých informací a programů, najít v současném konzumním světě slušného člověka, je jako hledat jehlu v kupě sena.
  Vrcholem neslušnosti je prodávat programy a informace, je třeba si uvědomit, že programy a informace musí být zadarmo a prodávat se musí to co má zde skutečnou hodnotu.
  Skutečnou hodnotu zde má jenom otevřený přirozený dialog s profesionálem, dialog je to co mnoho potřebujeme, abychom byli inteligentní.
  Jakýkoli politický projev prezidenta nemá žádnou hodnotu, protože je to ubohý monolog, prezidenti se ale bojí vést veřejný dialog s inteligentními lidmi, protože by se ukázalo to, že to jsou duševní ubožáci, co mají v hlavě nasráno.
  Krizi v nás a okolo nás způsobilo to, že zde nemáme neustále přirozený dialog s profesionály a jsme odkázáni jenom na ubohé informace a programy, které se nám nalévají násilně do hlavy.
  PS
  Vydělávejte tím že budete poskytovat dialog amatérům jako profesonál v tom čemu profesionálně rozumíte.
  Zdroj
  http://youtu.be/Pr6s4HOZStM

 2. Dobrý večer,
  abych pravdu řekla, očekávala jsem od tohoto článku poněkud víc. Rozvedu to. Neuvádíte zde konkrétní projekty, což je velká škoda. Kdybyste se třeba, pane autore, zaregistroval do nějakého fungujícího projektu a postnul do příspěvku ref link na název projektu, myslím si, že byste se následující dny nestačil divit, kolik byste měl nových členů. Takhle tenhle článek patří k těm hodně obecným, nechci říct, že je špatný, ale bez konkrétních projektů nemá článek žádnou užitnou hodnotou a stává se tak součástí smetiště, nebo spíše tento článek zaplňuje místo, jen aby tu byl, a zabírá místo, které mohl zaplnit víc užitečnější článek. Hodnocení: 4.5. Toho půl bodu je za snahu.

 3. Vlastníte webové stránky či blog? zkuste propagaci a staňte se affiliatem. LottaRewards.com vyplácí svým partnerům miliony v provizích ročně. Navštivte stránky a zažádejte o přijetí do programu, je to tak snadné!

 4. Buxbiznaz-uplně nová klikačka

  Potřebujete peníze, pátráte po příležitosti bez vstupních poplatků? Chcete si vylepšit svou platební bilanci a nedaří se Vám najít to pravé? Nabízím Vám časově nenáročnou činnost( max.10 min denně), kterou můžete úspěšně provádět z domova pomocí počítače a internetu. Žádné poplatky, vše naprosto zdarma a výdělky opravdu zajímavé a navíc při troše šikovnosti docela rychlé!

  Jedna se o uplně novou klikačku buxbiznaz

  Prvních 10 000 členu dostane premium zdarma
  Zatím je zaregistrováno 8000 lidí

  Počet denně reklam kolem 60+

  Registrace: Pomocí Linku

  http://www.buxbiznaz.com/?ref=tomik52712

  Děkuju všem, kdo se registruje pomoci tohohle Linku

 5. Nabízím nějaký ten výdělek, za né moc náročnou práci.
  Jedná se o společnost Globallshare.com, což je sociální síť, která chce konkurovat sítím, jako jsou facebook atd… Vzhledem k tomu, že je právě u zrodu, tak nabízí možnost, vydělat si nějaké ty peníze.
  Pokud se registrujete zde: https://www.globallshare.com/cs/2784724.html Budete za každý den, kdy se přihlásíte (jen přihlásíte, nic víc) dostávat jednu akcii této firmy v hodnotě 39 USD, a pokud pozvete nějakého kamaráda, nebo jakéhokoliv člověka, dostanete další a další. Po skončení připravovací lhůty (během září), budete moci buďto prodat vaše akcie, nebo si z nich nechat každý měsíc vyplácet podíl.

  Myslím, že to není moc práce, a možný výdělek není zas až tak malý, aby to nestálo za zkoušku.

 6. Dobrý den.
  Začali jste už s Bitcoiny? Dle mého názoru je v tom velký potenciál.

  Jak začít ?

 7. Mě zaujalo jak se taková malá dámská peněženka může dobře na internetu prodávat. Pracovala jsem totiž delší dobu pro jeden internetový obchod a to byste nevěřili kolik objednávek jsem denně musela vyřizovat. Je to někdy ale zase jako peklo se dohadovat s těmi zákazníky, to vám zase musím říct pravdu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *