Kde a jak nakupovat BitCoin

Kde a jak nakupovat BitCoin

Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo nezná Bitcoin. Tato virtuální měna vznikla již v roce 2009 a její vývoj byl postupný. Zpočátku se tato virtuální mince obchodovala za minimální cenu. Ta se fakticky pohybovala v řádu pár haléřů. Postupně ale dokázala neskutečně expandovat s tím, že jednotka měla cenu kolem 450 000 korun! Aktuálně je cenová hladina někde mezi hodnotou 5000 až 6000 amerických dolarů. Rádi byste také Bitcoin nakupovali a nevíte kde a jakým způsobem? Pak jste na správné adrese. My se v následujících řádcích na podrobnosti týkající se této kryptoměny zaměříme mnohem podrobněji.

Proč investovat právě do Bitcoinu?

Tak velký boom nezažila fakticky žádná měna na světě. Přes noc se lze díky Bitcoinu stát opravdovým milionářem. Důležité je pouze investovat v tu správnou dobu. To samé se týká i prodeje Bitcoinu. Lidé nejčastěji čekají a rozhodují se doslova až v poslední chvíli.

Zdroj obrázku: Mykola Tys / Shutterstock.com

Nákup Bitcoinů u eToro

Naším prvním tipem na brokerskou společnost nabízející Bitcoiny je eToro. Aktuálně má zhruba okolo 7 000 000 aktivních uživatelů. Obchodování prostřednictvím této platformy je poměrně jednoduché a rychlé. Často se doporučuje úplným začátečníkům. Samozřejmostí je česká lokalizace, odpadá tedy jakákoli jazyková bariéra. Výborná je také demoverze, díky níž si lze obchodování vyzkoušet. Co se týká minimální transakce, ta je stanovena na 25 dolarů, minimální vklad činí 200 dolarů.

Pořízení Bitcoinů na Plus500

Plus500 je brokerem, který se na trhu pohybuje od roku 2008. Tato společnost nabízí také demo účet zdarma a lze jej využívat prakticky neomezeně. Česká lokalizace je samozřejmostí a obchodovat tady lze jak kryptoměny, tak i akcie, Forex a CFD. Využít pro získání informací můžete portál Moneyo.cz.

Coinbase jako klasika

U této směnárny si můžete být jistí, že se zaměřuje vyloženě na obchodování s kryptoměnami. Sídlí v americkém San Franciscu. Minimální vklad u této společnosti činí 10 amerických dolarů. Na více informací nejen o této firmě se můžete podívat na https://www.moneyo.cz/jak-a-kde-koupit-bitcoin/.

1 komentář k Kde a jak nakupovat BitCoin

  1. Tak s tímto článkem naprosto souhlasím. Začátky (a’t už podnikání, nebo investování) nejsou nikdy jednoduché, zvlášť ve světě kryptoměn. Já jsem ráda, že toto období už mám za sebou (první krypto jsem nakoupila v září 2018) a teď se mi celkem daří (+160%). Nedávno se mi dokonce povedlo dost výrazně snížit náklady na výrobu v mé firmě pomocí díky spolupráci s https://sharplayers.cz/3d-modelovani-a-produktovy-design/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *