Kde koupit nebo prodat weby

Pokud nabízíte či sháníte jakékoliv služby týkající se internetu a hlavně webů, určitě byste měli znát následující webové bazary.

V době kdy technologie a internetový business jen vzkvétají, weby se vyvíjejí a náročnost uživatelů stoupá, dávno přestalo platit pravidlo, že kdo víc pracuje, více vydělá, ale spíše jde o kvalitní nápad a jeho uplatnění. Autorům největších internetových projektů a dnešních milionářům a miliardářům taky všichni v počátcích říkali, jací jsou to blázni, že jejich projekt nemá budoucnost, na jeho realizaci si museli půjčovat peníze, jelikož je nikdo nechtěl sponzorovat. Dneska jsou to právě oni, kdo z těchto svých projektů profitují a udávají internetu směr. Kdo dneska nemá webovou stránku, jako by nebyl. ( Pozn.: Pokud ji náhodou ještě nemáte, nepřehlédněte náš článek o tom, jak si vytvořit zadarmo web).

Tyto moderní technologie a internetový marketing mají zkrátka budoucnost a miliony lidí po celém světě si toto velmi dobře uvědomují. I v České republice je řad těch, kdo vidí webové projekty, jako potencionální zdroj příjmu a skupují je ve velkém. Web je totiž v podstatě majetek, jako každý jiný, akorát ho (zatím) nekoupíte v supermarketu.

Webová stránka největšího webového bazaru nese název www.webtrh.cz Po rychlé registraci jste už plnohodnotným uživatelem tohoto tržního fota a můžete už nejen hledat, ale i poptávat. Jelikož se jedná o internetové fórum, je ovládání a případné přidávání poptávek a aukcí velice jednoduchou záležitostí.

Dalším projektem s obdobným zaměřením, ovšem čistě prodejně-nákupním bez diskuze je pak například werb.cz, klonem Webtrhu s obdobnou obsahovou strukturou pak je ještě třeba webdeal.cz.

Na těchto bazarech naleznete opravdu vše, co se třeba i jen vzdáleně týká počítačů, podnikání a internetu. Vše je hezky seřazeno do jednotlivých rubrik, naleznete zde  obchod se stránkami, doménami, kontakty, dodavateli, lidmi (pracovní příležitosti v počítačových oblastech všeho druhu), technologií, překlady i články na prodej.

Kristýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Kde koupit nebo prodat weby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *