Levná, rychlá a bezpečná. Taková je železniční doprava!

Levná, rychlá a bezpečná. Taková je železniční doprava!

Jak rychle, levně a bezpečně přepravit zboží či materiál? Pošlete jej po železnici! 
Při výběru vhodného typu přepravy vašeho zboží či materiálu vezměte v potaz nejenom délku přepravní trasy jako takovou, ale i jeho hmotnost a objem. V případě transportu většího množství kontejnerů je na místě zvážit dopravu železniční, jež celosvětově představuje jeden z nejvytíženějších a především nejekologičtějších způsobů přepravy zboží vůbec.

Levnější než letadlo, rychlejší než loď

S železniční dopravou je navíc spojena řada výhod. Ve srovnání s dopravou leteckou je levnější a ve srovnání s dopravou námořní zase rychlejší. Její výhody se nacházejí na pomezí obou zmíněných způsobů dopravy. Ve srovnání s dopravou leteckou a na železnici ušetříte nemalý peníz. Ve srovnání s dopravou námořní zase nějaký ten týden.

Železniční versus silniční doprava

Vlaková doprava ovšem v mnohém předčí i dopravu silniční. Neprotahují ji kolony ani dopravní zácpy a není vystavena na pospas únavě řidičů. Svým nákladem navíc nezatěžujete pozemní komunikace, jež na ni nejsou stavěné. V podstatě se jedná o nejekologičtější způsob dopravy vůbec.

Obraťte se na MULTITRANS CZ

Železniční doprava kontejnerů stejně jak doprava kamionová nebo letecká, spolu se skladováním a logistikou je hlavní náplní podnikání renomované spediční společnosti MULTITRANS CZ, která se specializuje na převoz celokontejnerových i sběrných zásilek po železnici z Číny, Jižní Koreje, Japonska, Taiwanu a Ruska. A samozřejmě i obráceně.

Kompletní spediční služby

Součástí služeb je celní odbavení exportu i importu, veškerá nezbytná pojištění nákladu, vyřízení veškerého papírování a jeho online monitoring. A spousta dalších služeb, se kterými se můžete seznámit na stránkách společnosti www.multitrans.cz. Tak neváhejte.

1 komentář k Levná, rychlá a bezpečná. Taková je železniční doprava!

  1. Myslím si že železniční doprava je dobrá, taky jsem si nechal kontajnery posílat po železnici, bylo to o polovinu rychlejší, škoda že to je 3x dražší.
    Zdravím Jiří Hudec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *