Pomoc pro Afriku

Věnujte neobvyklý dárek, který pomůže těm nejchudším v Africe. V tomto článku poradíme, jak na to.

Pokud vás nenapadá, co koupit k narozeninám či svátku svým příbuzným a přátelům a pokud vám nejsou životy cizích lidí lhostejné a chcete pomoci, tam kde je třeba, můžete využít originálního obchodu: www.skutecnydarek.cz

Projekt realizuje organizace Člověk v tísní, která má na kontě už řadu úspěšných dobročinných a humanitárních projektů, v tomto projektu můžete podpořit lidi ze 17ti různých států světa.

Na počátku si zvolíte dárek, který chcete koupit, na výběr jsou nejrůznější předměty ale i zvířata, které jsou chytře řazeny do okruhů zdraví, školství, obživa a pitná voda. Jistě nám nebudete odporovat, když shledáme tyto kategorie za základní životní podmínky, které by měl mít každý člověk na této planetě, jedná se o opravdové minimum.

Najdou se zde ale i jiné dárky, kromě koz, kuřat, kanystrů na vodu a sazenic můžete koupit například fotbalový míč, pokud je váš kamarád fotbalista, jistě by ho tento počin potěšil. Kromě velké originality a skvělého nápadu na nadační fond, se jedná o projekt, u kterého přesně víte, na co a kam vaše finance poputují.

Poté, co si z široké nabídky vyberete dárek, který chcete darovat, ho můžete snadno přes zmiňovanou webovou stránku zakoupit a následně darovat vašim blízkým certifikát s osobním vzkazem.

Pokud se vám nechce kupovat dárek přes webové stránky, získat certifikát v elektronické podobně, můžete si zajít rovněž do kamenné pobočky, které jsou v Praze, Pardubicích a Plzni.

Ještě je určitě užitečné dodat, že ceny nejsou opravdu nějak přemrštěné ba naopak, krásný dárek, který pomůže, můžete pořídit už od 200 Kč a co víc, pokud doložíte doklad, který spolu s nákupem získáte, na finančním úřadě, budou vám sníženy daně.. A to se vyplatí!

Kristýna Jahnová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *