Půjčka VivaCredit – recenze

Půjčka VivaCredit – recenze

Půjčka VivaCredit je vhodná pro všechny, kdo potřebují půjčit peníze co nejdříve. Jedná se o půjčku bez kontroly registrů a nepotřebujete ani potvrzení příjmů. Rizikovost žadatelů vyvažuje vysoká úroková sazba, kterou však musíte oželet, pokud na své peníze opravdu spěcháte a nikde jinde vám nechtějí půjčit. Jak půjčka VivaCredit funguje? Podívejte se na naši recenzi!

Půjčka VivaCredit

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Co je to Půjčka VivaCredit?

Půjčka VivaCredit je online krátkodobá půjčka, která je rychlá, transparentní a flexibilní. Půjčit si můžete od 500 Kč do 20 000 Kč. Doba splácení činí od 1 do 35 dnů. Požádat o půjčku lze z pohodlí domova a od schválení žádosti můžete mít peníze do 15 minut na účtu. Předčasné splacení je bez sankcí a poplatků. Předem víte, kolik za půjčku zaplatíte.

Společnost, která půjčku poskytuje, se nazývá Viva Credit s.r.o. a je nebankovním poskytovatelem spotřebitelských úvěrů v ČR. Své aktivity provozuje pod dohledem ČNB a také je držitelem licence ČNB.

Pro koho je VivaCredit vhodná?

Vzhledem k tomu, že se jedná o krátkodobou půjčku do 20 000 Kč, můžete ji využít jako půjčku do výplaty. Je vhodná pro vyřešení naléhavého problému, jako je oprava pračky, platba instalatérovi, úhrada faktury za energie či další nečekané výdaje.

Na co si dát pozor?

Samozřejmě je třeba počítat s tím, že se jedná o krátkodobou a rychlou půjčky bez doložení příjmů a bez registru. Z toho důvodu je úroková sazba u půjčky opravdu vysoká. Stejně tak buďte připraveni na to, že společnost po vás bude vyžadovat údaje vaší platební karty a splátku si bude sama strhávat. Ačkoliv je to velmi nepříjemný způsob, na druhou stranu vám to ušetří starosti se splácením.

Dobře zvažte, zda půjčku opravdu potřebujete. Pokud víte, že ji nebudete moci splácet, nepůjčujte si!

Půjčka VivaCredit

Jak půjčka VivaCredit funguje?

O půjčku VivaCredit můžete požádat kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to z pohodlí domova – online. Schválení probíhá velmi rychle, peníze jsou obvykle převedeny na účet do 15 minut od schválení. Díky tomu, že je půjčka flexibilní, sami si můžete předem zvolit výši půjčky (od 500 Kč – 20 000 Kč) a na jak dlouho si chcete půjčit (1 den – 35 dnů).

Půjčka je hrazena platební kartou – společnost si sama automaticky strhává danou částku.

VivaCredit půjčka

Podmínky půjčky

 • Věk minimálně 18 let
 • Bankovní účet v ČR

Dokumenty k žádosti o půjčku

 • Občanský průkaz
 • Platný mobilní telefon a email
 • Bankovní účet v České republice
 • Platná platební karta VISA nebo Mastercard
 • Bankovní výpis s příjmem za poslední 1-3 měsíce
 • Mohou být dodatečně vyžádány další dokumenty

Jak funguje žádost o půjčku?

Na stránkách viva-credit.cz nejprve vyplňte online žádost o půjčku, kde zadáte výši požadované částky a dobu splácení.

VivaCredit žádost o půjčku

Následně vyplníte své osobní a kontaktní údaje a kliknete na Začít.

Půjčka VivaCredit žádost o půjčku

Autorizujete svou platební kartu, přihlásíte se do bankovnictví a ověříte bankovní účet. Nyní počkáte na schválení žádosti. Poté bude půjčka odeslána na váš účet a splácena automaticky platební kartou.

Průběh půjčky po schválení

Půjčku je možné předčasně splatit bez poplatků a sankcí. Současně jsou účtovány pouze úroky za dobu do dne předčasného splacení.

Společnost doporučuje, abyste půjčku splatili co nejdříve budete moci, čímž vám nebudou zbytečně vznikat další úroky navíc.

Půjčka po splatnosti

Pokud jste v prodlení se splácením, co nejdříve kontaktujte zákaznickou podporu a domluvte se společně na řešení vaší situace. Pokud se vám nepodaří zaplatit půjčku včas a nebudete se snažit situaci vyřešit, čekají vás následující poplatky:

 • Poplatek za SMS upomínku: 70 Kč
 • Poplatek za e-mail upomínku: 70 Kč
 • Poplatek za tel. upomínku: 250 Kč
 • Zesplatnění smlouvy a právní vymáhání

Prodloužení půjčky

Dostanete-li se do přetrvávajících finančních problémů, můžete zažádat o prodloužení splatnosti půjčky. Nejpozději však den před splatností. Je třeba nejprve zaslat žádost o prodloužení, která bude schválena po úplném zaplacení poplatku za původní půjčku.

Prodloužení splatnosti je zpoplatněno stejným poplatkem, jako je poplatek za původní půjčku. Průběh žádosti je snadný, stačí se přihlásit do vašeho profilu a vybrat ze seznamu Prodloužit.

Půjčka VivaCredit

Výhody a funkce

Půjčka VivaCredit nabízí hned několik výhod. Jaké to jsou?

 • Rychlé schválení žádosti a peníze rychle na účtu – již do 15 minut od schválení
 • Flexibilní půjčka – výběr částky záleží na vás (od 500 Kč – 20 000 Kč)
 • Transparentní podmínky – od začátku víte, kolik za půjčku zaplatíte na úrocích a poplatcích
 • Předčasné splacení bez poplatků a sankcí – půjčku můžete splatit kdykoliv, čím dříve, tím lépe!

Hodnocení zákazníků

Pokud budete na internetu hledat hodnocení zákazníků půjčky VivaCredit, naleznete vesměs pozitivní hodnocení. Podívejte se na některá z nich.

VivaCredit hodnocení zákazníků

Alternativy

 • Zaplo půjčka
 • Půjčka Tetička
 • ExpressCash

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka poskytuje první půjčku zdarma, včetně slev na úrocích. Je přehledná, srozumitelná a neoplývá žádnými skrytými poplatky. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 16 000 Kč na 7–30 dnů. Pokud budete řádně splácet, další půjčku již můžete získat až do výše 30 000 Kč. Zaplo půjčka je bezúčelová mikropůjčka – půjčit si tedy můžete na cokoliv. Peníze budete mít na účtu do několika minut.

Půjčka Tetička

Půjčka Tetička je rychlá nebankovní půjčka, kterou si můžete sjednat online z pohodlí vašeho domova. Proces žádosti je snadný, po schválení dostanete peníze již do 10 minut. Půjčit si můžete od 1 000 Kč – 8 000 Kč a maximálně na 30 dní. Pro sjednání stačí doložit doklad totožnosti a ověřit váš bankovní účet. Půjčka bude vyhovovat tomu, kdo potřebuje velmi rychle peníze. Nevýhodou je nižší maximální částka půjčky.

ExpressCash

Půjčka ExpressCash je velmi rychlý hotovostní úvěr, peníze získáte do 24 hodin od schválení. Nabízí komfortní formu splácení, společnost vysílá pro splátky svého obchodního zástupce až k vám domů. Půjčit si můžete na cokoliv od 5 000 Kč až do výše 70 000 Kč. Doba splatnosti je 14, 17 nebo 20 měsíců. Půjčka je vhodná pro všechny, kdo potřebují rychle půjčit peníze, bez ohledu na vyšší úroky.

Naše hodnocení Půjčky VivaCredit

Plusy

 • Rychlá online půjčka  
 • Snadný proces žádosti
 • Transparentní podmínky
 • Flexibilní půjčka
 • Bez doložení příjmu a bez registrů

Mínusy

 • Vysoké RPSN po přičtení poplatků
 • Vysoké sankce za opoždění se splácením
 • Strhávání splátek automaticky přímo z platební karty

Hodnocení Radírny

Krátkodobá půjčka VivaCredit je vhodná především pro ty, kdo potřebují urychleně půjčit menší obnos peněz. Přináší tak řešení v nenadálých situacích. Výhodou je, že lze půjčku sjednat z pohodlí domova online a schválení probíhá obvykle velmi rychle. Společnost navíc neprověřuje registry, ani nepožaduje doložení příjmů. Na druhou stranu je zde vysoká úroková sazba a v případě nesplácení také počítejte se sankcemi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *