Recenze: RePůjčka od Equa bank

Recenze: RePůjčka od Equa bank

Jak snížit splátky u stávající půjčky a neprodloužit si tak dobu splácení? To jsem se sama sebe také před nedávnem ptala, protože jsem potřebovala snížit své výdaje kvůli zhoršené finanční situaci. Pak jsem se sešla se svojí kamarádkou, která mi doporučila Equa bank. Tato banka nabízí výhodné refinancování nebo konsolidaci půjček s názvem RePůjčka. Banka také poskytuje Auto půjčku a Minutovou půjčku. O této RePůjčce jsem si nejprve zjistila více a následně ji sama vyzkoušela. Jak jsem s ní spokojená se dozvíte v této recenzi!

RePůjčka Equa bank

O RePůjčce od Equa bank

Součástí nabídky banky Equa bank je refinancování s názvem RePůjčka. RePůjčka nabízí sjednání nové půjčky, zlevnění té stávající, konsolidaci více půjček najednou nebo sjednání půjčky na auto. Já jsem potřebovala zlevnit stávající půjčku a současně tak neprodloužit dobu splácení. Proto jsem u Equa bank zvolila refinancování půjčky. V této recenzi vám ale představím všechny možnosti, které RePůjčka nabízí.

Rozdíl mezi klasickou konsolidací a RePůjčkou od Equa bank je následující: běžná konsolidace vám měsíční splátky sice sníží, ale prodlouží vám dobu splácení – čímž samozřejmě naskakují další úroky a vy tak ve výsledku zaplatíte více. Právě v tom je unikátní RePůjčka od Equa Bank, která vám sníží měsíční splátky, ale přitom dobu splácení neprodlužuje. Jednoduše vám půjčku zlevní a pomůže ji tak snáze splatit.

Půjčit si nebo ne?

Banka nenabízí pouze sjednání nové půjčky, ale ulehčí vám situaci i v případě té stávající. To znamená, že svou starou a leckdy drahou půjčku převedete do Equa bank, kde vám sníží její splátky, ale dobu splatnosti vám prodlužovat nebudou. Nejedná se tedy o klasické zadlužování, ale spíše šetření a zlevnění stávající půjčky. Stále však budete muset splácet měsíční splátky a dodržovat všechny podmínky, které s půjčováním souvisí. Pokud si však chcete vzít u Equa bank novou půjčku, nejprve si promyslete, zda ji zvládnete bez problémů splácet.

RePůjčka od Equa bank

Jak RePůjčka funguje?

RePůjčka od Equa bank nabízí čtyři typy refinancování: novou Minutovou půjčku, zlevnění stávající půjčky, sloučení půjček – konsolidaci a AutoPůjčku. Převést k této bance si můžete svou stávající půjčku v minimální výši 50 000 Kč. K refinancování nebo nové půjčce navíc získáte i bankovní účet s výběry ze všech bankomatů po České republice zdarma.

Minutová půjčka

Minutová půjčka nabízí sazbu od 4,8 % p.a. a půjčit si můžete od 5 000 Kč až do 700 000 Kč, doba splácení je od 3–120 měsíců. Online schválení probíhá do 3 minut.

Refinancování stávající půjčky

Pokud chcete zlevnit jednu stávající půjčku, vhodná pro vás bude RePůjčka, která je online a zcela bez poplatků. Úspora je zde průměrně 20 000 Kč. Refinancovat můžete půjčky od 50 000 Kč.

Konsolidace půjček

Chcete-li sloučit více půjček v jednu a ušetřit, v nabídce je RePůjčka konsolidace, kterou lze také sjednat online a bez poplatků.

AutoPůjčka

No a pokud si chcete koupit nové auto, vhodná pro vás bude AutoPůjčka se sazbou od 4,8 % p.a. Významnou výhodou zde je, že technický průkaz vám zůstane, a navíc nemusíte skládat akontaci – platbu předem.

RePůjčka Equa bank

Equa bank nabízí k půjčkám také výhodné pojištění schopnosti splácet. To se vám může hodit ve chvíli, kdy nemůžete splácet. Toto pojištění ochrání nejen vás, ale i vaše blízké. V nabídce jsou dvě varianty pojistného krytí (balíček A nebo B). Já jsem si zvolila balíček A, který obsahuje pojištění úmrtí následkem úrazu nebo onemocnění, trvalé invalidity z důvodu úrazu nebo nemoci a pojištění pracovní neschopnosti delší než 30 dnů.

V druhém balíčku B potom je: pojištění v případě nedobrovolné ztráty zaměstnání, úmrtí následkem úrazu nebo nemoci, trvalé invalidity a pracovní neschopnosti v době delší než 30 dnů.

Pokud by tedy došlo k nějaké nečekané životní události a získali byste nárok na výplatu pojistky, banka za vás zbývající splátku nebo celý úvěr uhradí.

Jaké jsou poplatky za RePůjčku?

Pro RePůjčku jsem se rozhodla nejen z toho důvodu, že mi Equa bank refinancuje stávající drahý úvěr a zároveň neprodlouží jeho splatnost, ale také proto, že mi půjčku převede k nim zdarma bez poplatku za vedení. Stejně tak předčasné splacení i mimořádné splátky jsou zdarma.

Kdo může o půjčku u Equa bank žádat?

Hlavní podmínkou žádosti o půjčku je minimální věk 18 let a pravidelný zdroj příjmů. Další podmínkou poté je, abyste nebyli vedeni v registru dlužníků. Banka navíc poskytuje půjčky také cizincům, kteří žijí v ČR.

K půjčce Equa bank dostanete běžný účet zcela zdarma, prostřednictvím něho budete poté půjčku splácet.

Jak zažádat o půjčku?

O půjčku jsem žádala online. Na stránkách banky Equabank.cz si zvolíte, o jakou z možností máte zájem.

Žádost o půjčku Equa bank

Já jsem si zvolila Chci zlevnit půjčku kliknutím na Snížit splátku.

Žádost o půjčku Equa bank

Vyplnila jsem potřebné údaje a klikla na modré tlačítko Spočítat úsporu.

Žádost o půjčku

Ihned jsem viděla, jakou měsíční splátku budu u Equa bank platit a kolik ušetřím. O refinancování jsem měla zájem, proto jsem klikla na Zažádat online. Následně stačilo vyplnit kontaktní a osobní údaje, bydliště, příjmy a potvrdit žádost. Poté již pouze počkáte na schválení žádosti od banky. Schválení obvykle probíhá do 3 minut.

Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, můžete zavolat na infolinku 800 500 900, kde vám poradí.

Výhody a funkce

RePůjčka od Equa bank umožňuje půjčit si od 5 000 – 700 000 Kč. Refinancovat poté můžete půjčky od 50 000 Kč. Výše úrokové sazby se odvíjí dle konkrétní půjčky. Poplatek za sjednání půjčky se neplatí, navíc je možné půjčku předčasně splatit nebo uhradit mimořádnou splátku.

Za hlavní výhody RePůjčky považuji rychlé online sjednání, nízkou úrokovou sazbu i výhodné pojištění schopnosti splácet. Díky půjčce jsem se zbavila dosavadních poplatků, ušetřila jsem na splátkách a zároveň se mi nijak neprodloužila doba splácení. Navíc jsem získala běžný účet bez poplatků. Ačkoliv se jedná o bankovní půjčku, schválení proběhlo velmi rychle.

Hodnocení uživatelů RePůjčky

Než jsem se definitivně rozhodla půjčku sjednat, hledala jsem různá hodnocení na internetu. Většinou jsem se setkala s pozitivním hodnocením. Podívejte se sami.

Hodnocení uživatelů RePůjčky od Equa bank

Hodnocení RePůjčky

Hodnocení uživatelů RePůjčky od Equa bank

Hodnocení uživatelů

Hodnocení uživatelů RePůjčky od Equa bank

Alternativy k produktu

Existují samozřejmě různé alternativy k této půjčce. S takto rychlým sjednáním online se však setkáte obvykle u nebankovních půjček. RePůjčka od Equa bank je spíš světlou výjimkou bankovních produktů.

Půjčka od Cofidis

Půjčka od Cofidis je rychlá nebankovní půjčka, určená jak pro jednotlivce, tak pro páry. Je vhodná například pro ty, komu nechce půjčit banka. Půjčit si můžete od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč na dobu od 12–108 měsíců. Hlavní výhodou půjčky je rychlé vyřízení a nízký úrok. Peníze od Cofidis získáte do 24 hodin. Pro páry je půjčka navíc ještě výhodnější – nabízí jim ještě nižší úrok, a ještě nižší splátku.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je též rychlá nebankovní půjčka, vhodná pro každého, kdo potřebuje půjčit menší obnos peněz od 1 000 Kč – 30 000 Kč na dobu od 7 do 30 dnů. Tuto půjčku lze využít, potřebujete-li uhradit nečekané výdaje. Půjčka je navíc bezúčelová, tedy půjčit si můžete opravdu na cokoliv. Vaše žádost bude schválena do 15 minut a hotovost si můžete vyzvednout i v síti trafik GECO. Zaplo půjčka neoplývá žádnými skrytými poplatky.

Půjčka Everyday +

Půjčka Everyday + je též rychlá půjčka vhodná pro všechny, kdo mají nečekané výdaje. Půjčit si můžete od 100 Kč do 50 000 Kč, a pokud splníte veškeré podmínky, peníze můžete mít na účtu ještě v den žádosti. Nevýhodou této půjčky je poplatek 20 %, který se ale počítá z vyčerpané částky. Výhodou je, že můžete vybrat kolik peněz opravdu potřebujete a půjčovat si opakovaně. Získáte tak rezervu, kterou můžete využít v případě nouze.

Naše hodnocení RePůjčky

Plusy

  • Rychlé vyřízení půjčky 
  • Online sjednání z pohodlí domova
  • Běžný účet bez poplatků
  • Nízká úroková sazba
  • Předčasné splacení a mimořádné splátky zdarma

Mínusy

  • Minimální částka u refinancování je 50 000 Kč
  • Podmínkou je založení běžného účtu

Hodnocení Radírny

RePůjčka od Equa bank je vhodná pro každého, kdo chce snížit své měsíční splátky a současně neprodlužovat dobu splácení půjčky. Pomůže vám ušetřit na úrocích a poplatcích, zároveň však i na splátkách. K RePůjčce je podmínkou založení běžného účtu u Equa bank, který je bez poplatků za sjednání, vedení i za výběry z bankomatů. Sjednat si můžete i výhodné pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání v případě nečekaných životních událostí. RePůjčka tedy nabízí mnoho výhod, jež vám pomohou ušetřit na půjčce a lépe tak ukočírovat vaše finance. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *