Obrázky na Rapidshare

Vyhledávání obrázků na Rapidshare je možné, jak už jsme o tom psali v tomto článku. Dnes se podíváme speciálně na to, jak nejlépe na Rapidshare hledat obrázky.

Obrázky můžete samozřejmě hledat pomocí některého z klasických vyhledávačů souborů na serverech Rapidshare. Existuje však jeden, který je pro hledání obrázků obzvlášť vhodný a který by vás rozhodně neměl minout. Jmenuje se LoadingVault.

ISpey.com je klasický vyhledávač na Rapidshare a Megaupload, který umí od sebe odlišit obrázky, archivy, videa, hudbu, programy, dokumenty a ISO obrazy. Výhodou Ispey oproti jiným webům je to, že spolu s vyhledáváním na serverech prohledává i databázi obrázků umí zobrazovat i náhledy. Právě pokud chcete najít obrázky rapidsheru, můžete zkusit oddělený prohledávač obrázkové databáze, který se nachází na adrese http://ispey.com/images/ – pozor až budete chtít stáhnout některý z vyhledaných obrázků, objeví se celostránková reklama, kterou je třeba přeskočit přes odkaz nacházející se v pravém horním rohu – Skip this Ad.

Celkově můžeme Ispey.com doporučit jako silný a rychlý nástroj nejen při vyhledávání obrázků.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *