Jak změnit vzhled prohlížeče

Už vás nudí vzhled vašeho prohlížeče? Proč si tedy nestáhnete jiný? Je to velice snadné a zabere vám to pouze několik minut.

Mozilla Firefox

Je to jednoduché! Klikněte v hlavní nabídce (nahoře) na  políčko Nástroje a pokračujte výběrem Správce doplňků (ctrl + shift + A). otevře se vá nové okénko, kde máte na výběr z několika možností. Zvolte Vzhled (ve starších verzích je to možnost Motivy vzhledu) a klikněte na Získat motiv vzhledu. V tomto okně vám naběhne nová stránka, kde si budete moci vybrat vzhled dle vašeho gusta 🙂 Když si vyberete vzhled, který chcete mít ve své Mozille, zvolte možnost Install now. Díky tomuto příkazu stahovat vámi vybraný vzhled a nainstalujet se do vašeho prohlížeče. Jakmile je stahování u konce, otevřte si znovu nbídku Vzhled (Motivy vzhledu), najděte si vzhled (skin), který jste si nainstalovali a zvolte “Použít motiv vzhledu”. Tímto pokynem se vám úplně nainstaluje motiv do prohlížeče a restartováním prohlížeče se vám vzhled již objeví. Je to otázka chvilinky a motivů je zde k výběru opravdu mnoho.

Na oficiálních stránkách prohlížeče Mozilla Firefox si můžete prohlédnout i stáhnout téměř 500 skinů (vzhledů) pro váš prohlížeč – stačí kliknou zde.

Chrome

Motivy pro Google Chrome si můžete prohlédnout na tomto odkazu. Ale teď už k podrobnému postupu. Klikněte na nabídku Nástroje, kde vyberte položku Možnosti. Otevře se vám okénko, kde musíte kliknout na Osobní údaje. Kliknutím na tlačítko Získat motivy (v části s názvem Motivy) se vám zobrazí galerie motivů – tato galerie se vám zobrazí i po kliknutí na tento odkaz. Pro náhled každého z motivů na něj klikněte nebo si zobrazte miniatury. Když si vyberete motiv, který se vám líbí, a který chcete používat, vyberte si ho za pomocí tlačítka Použít motiv (hlavní strana galerie). Motiv se automaticky stáhne do počítače jako soubor s koncovkou CRX – stažení musíte potvrdít kliknutím na tlačítko Uložit.

1 komentář k Jak změnit vzhled prohlížeče

  1. prosím kde najdu nástroje? mám jen rozšířené.pod starou domovskou stránkou jsem měla motiv podzimu,teď co udělali novou je to celé bílé a opravdu hledám už asi 14 dní a nemohu najít jak to udělat.seznam má v pravém rohu “vzhled stránky” ale u centrumu nic.děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *