Kalendář online

Kde najít na internetu aktuální kalendář online. Internetové kalednáře, diáře a zápisníky.

Aktuální kalendář může ve své internetové podobě nabývat řadu podob. Od jednoduché pomůcky, zobrazující aktuální datum a jméno toho, kdo má dnes svátek, přes sofistikované diáře, do kterých si můžete zanést úkoly, prioritu, navzájem je od sebe odlišit rozdělením do kategorií atd.

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

Nejjednodušším kalendářem online, který si lze představit, je zřejmě provedení přímo na hlavní stránce Seznamu. Vidíme tam údaj ve formátu Dnes je… svátek má… – pro orientaci v tom smyslu, co je dneska vlastně za den, to bohatě stačí.

Online diář

Pokud však chcete mít kalendář, do kterého by se dala zanášet data, mít denní a týdenní přehledy, asi se bude potřeba podívat po aplikaci trochu jiného druhu. Jednou z nejlepších aplikací tohoto druhu je Google Kalendář, který najdete na adrese google.com/calendar. Jedná se opravdu o plnohodnotné převední klasického papírového kalendáře pro zapisování poznámek a úkolů do podoby online aplikace, navíc používání je zcela zdarma. K aktivaci stačí mít aktivní účet  Google Account. Umožňuje synchronizaci s Outlookem, zasílání upozornění na email i ve formě sms, stejně tak jako vyhledávání v zanesených údajích.

1 komentář k Kalendář online

  1. Pingback:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *