Kalendář online

Kde najít na internetu aktuální kalendář online. Internetové kalednáře, diáře a zápisníky.

Aktuální kalendář může ve své internetové podobě nabývat řadu podob. Od jednoduché pomůcky, zobrazující aktuální datum a jméno toho, kdo má dnes svátek, přes sofistikované diáře, do kterých si můžete zanést úkoly, prioritu, navzájem je od sebe odlišit rozdělením do kategorií atd.

Nejjednodušším kalendářem online, který si lze představit, je zřejmě provedení přímo na hlavní stránce Seznamu. Vidíme tam údaj ve formátu Dnes je… svátek má… – pro orientaci v tom smyslu, co je dneska vlastně za den, to bohatě stačí.

Online diář

Pokud však chcete mít kalendář, do kterého by se dala zanášet data, mít denní a týdenní přehledy, asi se bude potřeba podívat po aplikaci trochu jiného druhu. Jednou z nejlepších aplikací tohoto druhu je Google Kalendář, který najdete na adrese google.com/calendar. Jedná se opravdu o plnohodnotné převední klasického papírového kalendáře pro zapisování poznámek a úkolů do podoby online aplikace, navíc používání je zcela zdarma. K aktivaci stačí mít aktivní účet  Google Account. Umožňuje synchronizaci s Outlookem, zasílání upozornění na email i ve formě sms, stejně tak jako vyhledávání v zanesených údajích.

Rate this post

1 komentář k Kalendář online

  1. Pingback:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *